Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit szeretne? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác már 2 hńapja talákozgtaunk. ELső hónapba hetente egyszer találkoztunk, randi, majd pár hétig semmi, mult héten már többször találkoztunk. H találkozunk midnig smárolunk megfogja a kezem, de nem járunk, tisztázva nem volt és ugy tünik továbbra sem akar továb lépni, Akkor mégis minek találkozik velem. Mondtam neki hogy csask azért hogy jó fejnek mutasssa magát nem kell velem találkoznia, de ezt teljes mértékben elutaitotta, hogy ez nincs így, erre ne id gondoljak.
2010. nov. 11. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, úgy küldtem el, hogy nem ellenőriztem le
2010. nov. 11. 22:37
 2/4 anonim ***** válasza:
csak ágyba akar vinni
2010. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aham, és akkor miért húzná ezt 2 hónapig?
2010. nov. 11. 22:38
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor legalább mondaná ezt meg, még az is tisztességesebb lenne....
2010. nov. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!