Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem szeretné?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nemrég csináltunk közös képeket.Én evidensnek vettem, hogy felteszem facebook-ra őket.Ő nem tette fel.Megkérdeztem miért, erre azt válaszolta, hogy minek reklámozzon?Mondtam neki, hogy mert miért ne?Erre nyögve-nyelősen feltette.Azt állítja szeret, de nem értem ez miért jelent ekkora problémát.Nem is 30 képről van szó, hanem csak egyetlen egyről.Nem vagyok csúnya, szóval nem valószínű, hogy szégyenl...Akkor mi lehet a baja?

Előre is köszi a segítséget. :S


2010. okt. 31. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Nem lehet, hogy sunyít valamit? Pl. szédít egy másik csajt is, aki elhajtaná, ha meglátná, hogy veled van a srác.

2010. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az legyen a legnagyobb problémátok h nem rak ki facebook-ra -.-" istenem...
2010. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-féle ember van a földön. Az egyik aki szívesen mutogatja magát és feltesz több képet is magáról, meg mindenről amit úgy gondol hogy ezt feltétlenül meg kell osztani, és vannak az olyanok akik nem szeretik az ilyesmit és legyen 1 képe az pont elég! A barátod melyik kategória? Mert sztem a 2. és ha ez igaz akkor nem veled van a gond hogy szégyell, hanem csak egyszerűen nem érdekli az egész képfelrakásosdi!!!
2010. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Nem hiszem, mert ki van írva nála is, hogy kapcsolatban, párja xy (én).

Harmadiknak:

Magáról szívesen tesz fel jól sikerült képeket, csak rólam nem akar...

2010. okt. 31. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked elb@szódott az értékrended. A pasid megmondta, hogy minek. Erre te azzal érvelsz, hogy miért ne. Jézusom. A pasid nem szeret képeket kirakni fészbúkra. Ez teljesen normális dolog.
2010. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De magáról szeret kirakni!Ezért nem értem.
2010. okt. 31. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:

mert a haverjai a halálba baszogatnák veled,meg kérdezgetnék h ééés megvolt már??

ő meg azt gondolja h ennél többet jelentesz neki.szerintem örülj neki h ilyen barátod van,és ne hisztizz ezen a hülyeségen.amúgy meg kiírta h kivel van kapcsolatban,egy srácnál már ez is nagyon nagy szó,hidd el

2010. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik nem szereti mutogatni a szerelmüket. Nekem is van olyan ismerősöm, csaj, aki 6 évig járt egy sráccal, és egy képet se rakott ki kettőjükről, pedig magáról kirakott jópárat. Vannak olyanok, akik úgy gondolják, hogy nem oda való, nem kell ezen fennakadni.
2010. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó... :\ Köszi a válaszokat!:)
2010. okt. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!