Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordítva sikerült a tervem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítva sikerült a tervem és most mindenki engem utál, mért van ez? Mivel lehet visszavágni? 14/N

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Na előadtam a storymat de kiderült, hogy ennek a fiúnak sokkal jobb kapcsolatai vannak az iskolába :S Kitaláltak nekem egy nagyon csúnya gúnynevet és még a sulirádióba is bemondták óra közepén. Mindenki engem zaklat :S nagyon rosszul esik pedig ő volt a bunkó. ti mit csinálnátok ? 14/n


2010. nov. 11. 20:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
tudod mit ha annyira kemény vagy akkor adj egy címet te és majd megyek én. Te akarsz verekedni itt az esély, hogy megverjél
2010. nov. 14. 17:27
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ba+ mekkora egy tirpák paraszt pics@ vagy !!!!és még azt mondod h nem vagy bunkó?!szállj már magadba ,mit képzelsz magadról?!örülök h nem ismerlek mert még le is tagadnálak de csak péklapáttal való szájon baszás után....

és lehet eze kután cinkelődni (16/L)

2010. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

jó arc lehet a csávó:)


te meg annyit érdemelsz az élettől, hogy végigmenjen rajtad a fél suli, és te legyél a suli ribanca ;)

(nem lepődnek meg, ha már az lennél)

2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egy suliba járunk? :D Mert akkor tudom hovajársz.
2010. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jólvan már abbahaggyátok végre? Tudtuk eddig is hogy fake te meg kérdező ne idegesitsd a jónépet.
2010. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg megerdemled te voltal a bunko nem o mondta hogy kell meg neki mert meg akarja enni te meg ugy csinaltal mintha a tied lett volna orulj hogy nem b... ott szajba te paraszt k.va

21L

2010. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a Maunika Shaówból az Erzsike lánya vagy?
2010. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az előbb írta, hogy KAMU a kérdés!
2010. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!