Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordítva sikerült a tervem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítva sikerült a tervem és most mindenki engem utál, mért van ez? Mivel lehet visszavágni? 14/N

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Na előadtam a storymat de kiderült, hogy ennek a fiúnak sokkal jobb kapcsolatai vannak az iskolába :S Kitaláltak nekem egy nagyon csúnya gúnynevet és még a sulirádióba is bemondták óra közepén. Mindenki engem zaklat :S nagyon rosszul esik pedig ő volt a bunkó. ti mit csinálnátok ? 14/n


2010. nov. 11. 20:31
1 2 3
 1/28 Futurare ***** válasza:
28%

Állj elé, azt verd szájba... esküszöm ilyen faxkalap a világon nincs... lőnék neki olyan állast, h összeszakadna.


Most ez nem csak üres szöveg.



Kalandozó

2010. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
14/N? XD
2010. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
bazeg már egyszer elmondtam, hogy te voltál a paraszt kis pi*csa
2010. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Először is, 14 évesen még közel sem vagy nő (14/N), és ez a bosszúállósdi nem is illik egy nőhöz. Olyan éretlen lányokhoz, amilyen egy 14 éves, viszont igen.


Másodszor, ha ilyen bosszúállósdi után a fagyi visszanyal, ne te légy felháborodva. Normális embernek eszébe sem jutott volna ilyen hülyeség.


Megérdemled.

2010. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
megerdemelted ... de akartad felzabalni a jajajat az engedelye nelkul kicsit tulzas volt mait csinalt de serintem azert megerdemlted , hogy eszhez terj szerntem porbalj valtoztani a viselkedeseden :)
2010. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
bocs kajajat :P
2010. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
még hányszor kell elmondani neked, hogy te voltál a bunkó paraszt?
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hát én "lány" vagyok és fiuk nekem általába odaadnak bármit amit kérek tőlük. Szóval ha éhes voltam hát megettem a pizzáját.
2010. nov. 11. 21:03
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg kislány, de megérdemeltél mindent...
2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy beképzelt pϊcsa vagy, akinek az az egy szerencséje, hogy néz ki valahogy, így legalább a hasonlóan üres jellemű patkányokat egy jó szopás ígéretével le tudja húzni.


Úgy látszik a pizzás pasas átlátott a szitán.

Azt kapod ami jár.

2010. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!