Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordítva sikerült a tervem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítva sikerült a tervem és most mindenki engem utál, mért van ez? Mivel lehet visszavágni? 14/N

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Na előadtam a storymat de kiderült, hogy ennek a fiúnak sokkal jobb kapcsolatai vannak az iskolába :S Kitaláltak nekem egy nagyon csúnya gúnynevet és még a sulirádióba is bemondták óra közepén. Mindenki engem zaklat :S nagyon rosszul esik pedig ő volt a bunkó. ti mit csinálnátok ? 14/n


2010. nov. 11. 20:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:09


teljesen egyetértek veled

2010. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hááhhh te nő?:DDDD Te egy kislány patkány vagy..Én is lánynak mondom még magam:D De te egy egoista kis bunkó rib* vagy;) Úristeeeeennnn én úgy szájba vágnálak utálom a beképzelt ribizliket akik azt hiszik,hogy én vagyok a vki közbe meg más sarkáig se ér fel;)(N)

Nem adta neked csak adott belőle és utána megkért,hogy ne zabáld fel,mert megszeretné ennii.. Lány létedre oda mész pizzát kéregetni???:/ Aztaszégyent:S Ha mgkinál oké,de ha te kunyizol pff szánalmas vagy esküszöm jól tette a fiú;)Nem vagy te más egy kutyánál még az is értelmesebb ha azt mondod neki ne zabáld meg akkor nem eszi meg te egy patkáányribizlii vagy : DDDDDDDDD Nem is ismerlek de már így utállaaakk:DDDD

2010. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
siiirok:D nem volt elég kb. 60-szor elolvasni, hogy te voltál a paraszt, mégis megcsináltad a balhét és most neked esik rosszul?!:D sulirádiós tetszik nagyon:D
2010. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kislány kezeltesd magad,mert ez a pszichés probléma csak súlyosbodni fog.Elhiszem,hogy nincs senkid,aki meghallgatna,de miért kell így kiprovokálni a figyelmet,hogy lek.urváztatod magad? Unalmas kamu kérdésekre válaszolgatni,de az még szánalmas is,ha valaki nem látja be,hogy beteg és nemhogy nem vicces,amit csinál,de szomorú is.Komolyan nem ártana egy pszichológus vagy akár egy pszichiáter,mert ez csak rosszabb lesz és a végén még kárt teszel magadban csak,hogy figyeljenek rád.Jól gondold át,mert ez az út nem vezet sehova,ahol most vagy.
2010. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

pff. mit akarsz? legégeted szegény srácot és most te vagy akit sajnálni kellene? máskor gondolkodj egy kicsit, sőt foglalkozz fontosabb dolgokkal, mint a "bosszú".

amúgy meg minek zabáltad meg a pizzáját, mikor többször is mondta hogy azt még megenné! nehogy már te legyél megsértődve! főleg egy ekkora baromság miatt...

gratulálok a problémáidhoz, azt hittem egy 14 éves lány már komolyabb ennél.

2010. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Amúgy majdnem megtörtént eset csak én nem a lány voltam benne xD
2010. nov. 12. 11:45
 17/28 anonim ***** válasza:
hátén teljesen kiakadtam... sajnáltatod magad hogy most mindenki téged utál és akkor még a saját hozzá szólásodban még az áll hogy "lány vagyok ezét bármit megkapok" vagy hasonló. felkéne nőnöd kiscsillag és végre a fejedhez kapni hogy valamit már most nagyon elbaszol az életedben .. ;) ui.: a sok hozzászólásokban amik mind téged oltanak ember legyen a talpán aki még igyis bosszút akar állni XD
2010. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Adj egy címet a népnek(sajátot),úgy is sokan meg akarnak már ölni:)
2010. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
egyedül nem jönnél mi? egy 14 éves már nagy falat neked xD
2010. nov. 12. 19:09
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyedül is mennék,de nem én vagyok az egyedüli aki már szívesen betörné a fejed.Címet továbbra is várjuk.
2010. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!