Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Neki higgyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Neki higgyek? Vagy inkább a megérzéseimnek?

Figyelt kérdés

A barátomat neten ismertem meg(tudom nem neten kéne ismerkednem)Eleinte mindig összekaptunk mindenem amikor még nem jöttünk össze.. Aztán október elején összejöttünk,telefonszámcsere,sms,és terveztük a "találkozott".Viszont nekem 11-én bekellet a kórházba feküdnöm =/eddig nincs semmi baj.Na de viszont mikor hazaértem rá 3-4 napra egyszer a barátom myvip adalapján arra lettem figyelmes,hogy felkerült egy lány képe a következő címekkel " xy legszebb lány(L)" "Kis aranyos(L)" A kommentárokban meg olyanokat írt neki a lány,hogy "ajjjjjj (barátom neve) olyan kedves vagy,köszi,hogy feltettél,és a cím (L)"a barátom meg vissza,hogy "ajjjjj szívesen neked bármikor" stb.Aztán persze megmertem kérdezni,hogy most akkor mivan?? Neki állt feljebb,hogy nem hiszek neki,istenem ez után szerintem jogosan felmerült bennem a gyanú,hogy átver.. Aztán azt mondta,hogy csak egy barát... És aznap tök fura volt..persze állította,hogy ő nem ő nem fura..Rá egy napra kificamodott a bokám és orvosnak megkellet mutatni,mondtam a legjobb barátomnak akit 5éve ismerek és tudom,hogy mennyire megbízható,hogy maradjon itt amíg haza nem érünk és ha valaki,rám ír msn-en akkor válaszoljon,hogy majd jövök..Barátommal beszélgetett és mikor hazaértem és válaszoltam a barátomnak,akkor elkezdett izélni,hogy ő itt aggódik értem én meg bunkózok vele..Aztán kibékültünk,és a régi lett..Boldogan megvoltunk míg besétált a csapdába..Igaz elég hülyeség ilyet csinálni,de kíváncsi voltam,hogy igaz-e,hogy nem ver át.. Egyik Emo barátnőm regizett a myviprandira aztán bejelölte,küldött neki egy üzenetet amiben megkérdezte,hogy van-e csaja? meg,hogy MSN? Persze barátom mit írt vissza? "Nincs;) add meg a címed majd én felveszlek" Aztán msn-en beoltottam,hogy ennyire megbízható?ennyire hűséges?és,"átver"?mikor én soha nem keveredtem egyszer sem gyanús helyzetbe,mint ő..Persze állítása szerint ő megkérdezné tőlem,hogyha én ilyen helyzetbe kerülnék,hogy mi ez?és miért írtam ilyet?de szerintem jogosan felmerülne benne is ahogy bennem is a gyanú,hogy átver.. Aztán eleinte,azt mondta,hogy rajtam áll a döntés,hogy hiszek neki vagy sem.Ám tudja nagyon jól,hogy elég sokszor átvertek és most ahogy rátett a lapátra nem eléggé tudok hinni neki..Aztán mondta,hogy bocsánat,sajnálja,és alá írja,hogy félre érthető volt az egész.. de ő hülye és szereti hülyíteni a "a hülye primitív lényeket"vagyis az embereket de csak akkor ha EMO.. És engem soha nem vert át mert megszeretett és nem vagyok EMO és mindig "más voltam mint a többi".. Erre azt irta,szeret,és nem írná ha nem így lenne,meg nem hívna el hozzájuk téli szünetben,hogy aludjak ott,meg,hogy őszintén ennyire szerinte nem nézek ki szemét alaknak,elég nagy kockázattal jár ha elmennék oda ha hülyítene,de vállalta azt is hogy elém jön és biztos nem azért mert nem szeret és csak hülyít..Meg nem mondaná az anyjának,hogy hívja fel anyámat,hogy engedjen el hozzájuk..

17 éves de ez elég gyerekes,hogy hülyít mást a stílusa miatt..én vagyok 15 de eszem ágába e jut ilyen.. Mondtam neki,hogy ebbe engem is "belekevert"mert kevésbé tudok neki hinni :S Persze bevallta,hogy erre nem gondolt és nem akarta,hogy balhé legyen emiatt kettőnk közt :S Elég sokszor írta,hogy sajnálja és bocsánat nem akarta ezt..Mondta,hogy ma estig gondoljam át.. Mikor elköszönt mondta,hogy "szeretlek"jó8" mondtam :biztos.. nekedis:)aztán azt írta,hogy b***ki szeretlek tényleg :'(,erre azt válaszoltam,hogy jól van na

holnap[vagyis ma] megbeszéljük,telon,vagy msn-en,azt írta erre,hogy "sajnálom nem akartam hogy ez legyen :S :'(" és elköszönt aztán lelépett..Tegnap mondja,el,hogy az a állítólagos "lány barátja 11 éves és,hogy nem akar sittre menni"Meg ő kinek kellene,mert,hogy,hogy néz ki.. Most vagyok ott,hogy nem tudom higgyek neki?vagy jobban teszem ha inkább a megérzéseimre hallgatok..vagy utáljam magam amiért szeretem vagy ne..Ti mit tennétek a helyemben??


2010. nov. 11. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a regényért..
2010. nov. 11. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd ott a fenébe van még sok100 pasi a földön...

Mond meg neki , hogy "igazad van szivem túl ronda vagy hozzám nem illünk össze keress mást"

2010. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én senkinek sem hinnék, aki bárkit is szórakozásból hülyít.
2010. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez egy f@sz,hagyd a fenébe,tényleg rengeteg srác van még rajta kívül aki ráadásul normális és hűséges is.Egyébként szerintem egyáltalán nem gondolta komolyan kettőtök között a dolgot,mert ha nekem már alakulóban lenne a kapcsolat valakivel aki érdekel engem ,akkor letörlöm magam a társkereső oldalakról.
2010. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én hinnék neki - szeret
2010. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne dőlj be neki... persze, "szeret, meg ha nem szeretne, nem akarná, hogy ott aludj nála..." naná, mert csak arra kellesz neki. Ne légy naiv, hagyd a fenébe, dobd, és ne sírj miatta, örülj, hogy nem kell egy ilyen idiótával együtt lenned. 1000szer normálisabb fiút találsz te ennél.
2010. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tom miért,küld sms-t még akk is mikor kórházba voltam,meg miért rajzol nekem..:|
2010. nov. 17. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
=/ akkor miért akar felhívni?:S
2010. nov. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!