Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál, ha a barátnődr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha a barátnődről kiderülne, hogy biszex?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 1 hónapja járunk, de engem ez kicsit ledöbbentett. Ne írjátok, hogy örüljek neki, lehet hármasban csinálni, mert ő nem az a fajta, akit ilyen érdekelne. Én kicsit aggódom is, hogy visszamegy a volt barátnőjéhez, mert fél éve szakítottak és 3 évig voltak együtt. Nem tudom, mit gondoljak
2010. nov. 11. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem sztem nem zavarna, ha lánnyal csalna meg.
2010. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát engem zavarna
2010. nov. 11. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem ugyanaz, mint a biszexualitás. Egy biszex sem fog gyakrabban megcsalni, mint egy hetero. Tapasztalatból mondom.


Attól, hogy valaki biszex, még nem fog állandóan egy harmadik emberrel szexelni, ez egetverő baromság

2010. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha nem érdekli a 3-asban, akkor dobd ki!
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Futurare ***** válasza:
48%
a Világ legmegalázottabb emberének érezném magam.
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy barátnőm és ő is biszex volt. Amikor megismerkedtünk mesélt nekem a barátnőjéről. Járni akart velem és ezért szakított a "barátnőjével" :) Beszéltek ugyan ugy csak nem szexeltek. mert velem akart lenni.

Szerintem ne aggódj!

Veled jár a csaj!

Különben is fél éve szakítottak.

Nem is értem mi bajod van???

2010. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Apollo93 ***** válasza:
Engem egészen addig nem zavarna ameddig nincs semmi lány a dologban vagy ilyesmi szóval érted....Szerintem ez ugyan olyan mint azzal aki hetero. Ergo ha lányt akar menjen de én nem megyek bele abba, hogy velem is jár meg egy másik csajjal is.
2010. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm megcsalna egy lánnyal, akkor éktelen haragra gerjednék és elpusztítanám.

Aki azt mondja, hogy őt nem zavarná, az vagy mélységesen buta és érzéketlen, vagy nem szereti a barátnőjét, max. a szex miatt "tartja".


Ha kiderülne, hogy biszex, az is nagyon zavarna, nem mondom, hogy azonnal otthagynám, de nem tenne jót a kapcsolatnak, az biztos.

2010. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó mert ha elpusztítanád azzal nagyban kifejeznéd, hogy nem csak a szex miatt tartod! még egy ekkora barmot! -.-
2010. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a hatás fokozása érdekében írtam ezt, te süsü.
2010. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!