Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet még irántam szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még irántam szerelmet? Vagy már csak a megszokás tarthatja mellettem? Szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátommal több mint 3 éve vagyunk együtt, ő most 21 éves. Eleinte a szüleim nem fogadták őt el, mert hogy nem egy szegény családból származik. Szülinapomra, névnapomra, vagy akármire , mindig elég drága dolgot kaptam, aminek anyámék nem örültek. Amikor plázában voltunk valahol, és mondtam hogy ez milyen jól néz ki, nem kérdezte akarom-e, csak megvette. Aztán egy este amikor nálunk volt, anyám mondta neki, hogy neki ez milyen rosszul esik, mert többet költ rám ő, mint amit ők tudnak, stb stb. Meg hogy mindig ő jön hozzám kocsival, és akkor én minden fele akarok menni, neki sem kéne ennyit engednie nekem. De amikor meg én megyek fel, mindig pattog, hogy nekünk erre nincsen pénzünk, nem tudjuk ezt finanszírozni, oldjuk meg máshogy. Neki sehogy sem volt jó, már csak azért sem, mert ki nem állhatja a barátomat. A mai napi sem.Egyik este anyám beszélt vele telefonom. Én pont akkor értem haza, amikor már letették. Amikor kérdeztem, mit beszéltek, csak nevetett de nem mondott semmit.A barátom másnap reggel felhívott, hogy este nem menjek, mert nem lesz otthon. És innentől kezdve lett teljesen furcsa. Mintha már nem akarna velem lenni, és amikor jönnie "kell", csak nyűg neki. Valamelyik nap felmentem hozzá suli után, nem szóltam neki, csak meg szerettem volna lepni. Hát sikerült, ahogyan elnéztem nem örült nekem. Amikor meg a szobájába mentem, gyorsan utánam rohant és kikapcsolta a monitort, hogy ne nézzem meg mit msn-ezett. És puszit sem adott, meg semmit. Nem tudom mi lehet vele, anyám teledumálta a fejét, de ő is azt mondta semmi különösről nem beszéltek, vagy már csak alapból nem akar velem lenni? Szerintetek? Előre is köszönöm!
2010. nov. 11. 17:15
 1/3 Futurare ***** válasza:
Az legyen okos, akinek van esze. Csak azt akarom mondani, hogy fogalmam sincs mi történt köztetek vagy a sráccal. Legyetek boldogok!
2010. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem semmi szerelem nincs ebben a kapcsolatban az ő részéről!


Én úgy érzem, hogy valamennyire szeretett téged de inkább sajnálatból volt veled ilyen sokáig ez nekem ezt mutatja. És sajnálatból együtt lenni valakivel nem a legjobb mert annak sosincs jó vége.


sajnálom hogy így fog végződni mert ez csak a kezdet , és ez a kapcsolat már a visszaszámlálásnál tart, csak nyilván nem akar megbántani sem. És kizártnak tartom hogy az anyud beszélte le rólad.


És még 1x mondom biztos szeretett téged de sokkal több a sajnálat...

2010. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17.43 Nem is ismered őket, úgyhogy nem kellene bebeszélni, hogy sajnálatból volt vele.
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!