Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Te mit tennél a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 2 éve van barátom, és nagyon szeretem, meg ő is engem, egyszer sem csaltam meg, más pasi egyszerűen nem is érdekel csak Ő. Nagyon szeretem, csak egy baj van vele, az hogy buta. Egy viccet nem tudok neki elmondani, mert egyszerűen nem érti, nem fogja fel. Az egy dolog, hogy ha valaki gyerekes meg hülyül néha, de az a baj hogy nem tetteti hogy buta, és nem is zavarja. Ő már 21 éves, én pedig 16, például ha az iskolába kell valami órára, bármit kérdezek tőle, nem tudja. De hát neki is meg kellett ezeket tanulnia valamikor! Olvasni is alig tud... Nagyon lassan olvas, és utál is olvasni. Egy picit bonyolultabb szövegből, nem is nagyon érti meg hogy mit olvasott :S Egy idegen szót nem tud kiolvasni, pl prezentáció meg ilyen egyszerűbbeket sem. Semmi baja nincsen az agyával, teljesen egészséges, csak nem érdekli, hogy ilyen. Engem egy nagyon kezd zavarni, mert eddig még elfogadtam, hogy jó ő ilyen, de idegesít hogy nem is akar ezen változtatni. Hogyan vegyem rá hogy picit okosodjon. Szakítani meg nem nagyon szeretnék, mert nagyon szeretem. Egyszerűen tökéletesen összeillünk, az intelligenciát leszámítva. Én mindenből 4-es 5-ös tanuló vagyok, és egyszerűen idegesít hogy alap egyszerű dolgokat nme tud.... Te mit csinálnál a helyemben? Hogyan próbálnád meg rávenni a változásra? Vagy esetleg csak úgy kidobnád "ilyen nekem nem kell" alapon??

Előre is köszönöm annak aki végigolvasta, és normális választ tud adni.


2010. nov. 10. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... Felmerül a kérdés, hogy akkor mégis hogyan/miért szerettél bele. Van egy tippem: biztosan nagyon jóképű a srác. Sajnos az intelligenciát már nem lehet tanulással fejleszteni ilyen korban, esetleg a lexikális tudást.


Te tudod, hogy mennyire zavar a dolog, bár szerintem egy kapcsolatnak amelyben ilyen különbségek vannak, nincs sok jövője.

2010. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az 1-vel kell egyet értenem :(
2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom hogy bárki beképzelt libának gondoljon, sajnálom, ha rosszul esik valakinek, amit írok. Orvosi egyetemre járok, intelligens emberek vesznek körül. Volt egy srác, aki nagyon bejött, édes volt, de nem jöttem össze vele, ugyanis még helyesen beszélni sem tudott. Elképzeltem, hogy eljön velem egy bálba, vagy bármilyen társasági eseményre... Az egy dolog hogy nem tudna semmi érdemlegeset hozzáfűzni a témáinkhoz, de ha megszólalna, égnék. Tudom, nagy bunkóság, de az sem jobb, ha rejtegetem a párom a nyilvánosság elől. Van olyan ismerősöm, akinek még érettségije sincs, de nagyon értelmes, intelligens ember, bármikor mutatkoznék vele bárhol. De ezzel a sráccal nem szívesen...

Nos, ha te ennyire jó tanuló vagy, valószínűleg neked is nagy terveid vannak, és nem hiszem, hogy hosszú távon működne a kapcsolatod ezzel a fiúval. Már most vannak problémák emiatt, képzeld el, mi lesz majd, ha be kell mutatnod pl. az egyetemi barátaidnak...

2010. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
15:22 - Nem hiszem, hogy bárki beképzeltnek gondolna. Rengeteg olyan eset van, hogy lányok elutasítanak fiúkat, akik belül a legnagyobb rendben vannak, de mondjuk nem olyan jóképűek. Ez teljesen elfogadott, őket sem tartja senki beképzeltnek. Inkább örülj, hogy neked számít a belső is. Ez szerintem becsülendő.
2010. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Barátnőim is mind azt mondják hogy már régen kidobták volna. Már az elején, mert tényleg nem sugárzik róla az értelmiség. És az a helyzet, hogy még nem is nagyon akarom magam lekötelezni 16 évesen, és életem végégig egyvalakivel lenni. Barátnőim is mesélnek róla, hogy nekik milyen jó volt a tegnap, meg hogy szemezett egy helyes sráccal és jaj vajon mi lesz belőle. Én is ilyen eljárkálós és ismerkedős fajta vagyok, és ilyenkor úgy irigylem őket. Egyébként meg, a barátom nem az a nagyon jóképű srác, és sokszor látok nála szebbet is. Csak az a baj hogy olyan kis elhagyatott, családja is eléggé gázos... És először csak haverkodni akartam vele hogy na mégis legyen már 1 barátja, és ez lett belőle... Imádok zongorázni is, és mivel ő mindig elém jön a suliba, ha hazaérek nem hajlandó 5 percet várni hogy legalább a kedvenc darabomat eljátsszam, mert őt ennyire nem érdekli a művészet....És a legszívesebben és is keresnék valaki mást, de egyszerűen annyira szeretem... tényleg nem tudom mit tegyek =,(

És köszönöm szépen az értelmes válaszokat.

2010. nov. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!