Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy falra tudok mászni a szerelmes idézetektől?

Figyelt kérdés

A barátnőm (meg amúgy a csajok átlaga) tudom, hogy jobban átadja magát az érzelem világának, mint én vagy bármelyik férfi.

Nem tudom megmagyarázni, de a tipikus szerelmes idézetektől a falra tudok mászni. Én is szeretem, ő is szeret, de szerintem nem ilyen mondókákban kéne viszonozni a maradék űrt.


Vélemény?


2010. nov. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a te stílusod, nem voltál még szerelmes, simán nem tetszik
2010. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom! Gyűlölöm, pedig lány vagyok! Szerintem hányinger az egész. Meg amikor msn-re kiírják, hogy már 25 napja együtt(L)(L)(L) És? Akkor most mi van? Oké, hogy szereted a pasid, de ez kettőtökre tartozik. Én ilyen üzeneteknél mindig a fiút sajnálom, hogy ez nem égés neki? Mert gondolom a csaj azt várja, hogy valahogy viszonozza, ő is írja ki, vagy valami. XD Szerencsétlen... XD
2010. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pókember
2010. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dettó. Valami szörnyű, ahogy a gyenge emberek idézetek mögé sablonosítják be magukat, nehogy gondolkodni kelljen. A szerelmes idézet még nem is annyira irritál, legyen boldog, oszt jóvan, de ha egy határon (egy elég könnyen átléphető határon) túl van a nyálassági mutatója, akkor rosszul leszek. De az ilyen "írjatok szomorú szakítós idézetet, olyan idézetet, hogy én nézem, de ő nem, olyan idézetet, hogy a bal lábával lépett felém a Moszkva téren délután háromkor és aahh"... de MIÉRT?? Az idézetek rohadtul nem a valóságot tükrözik, mert csak nagyáltalánosságban megfogalmazottak, de a sok birka a saját egyedi esetére akarja levetíteni. Hát nem csoda, ha nem értenek az emberekhez, és sikertelenek, ha nem veszik észre minden eset egyediségét, és sablont húznak rájuk...
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én annyira nyálasnak, képmutatónak, é sablonosnak tartom az ilyen dolgokat..pedig lány vagyok..
2010. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hú de gázak vagytok!!! ezzel csak elutasítotok olyasmit ami pedig nagyon szép és romantikus.


sztem savanyú a szőlő,senki nem ír nektek ilyet,vagy olyan írja aki nem kell nektek


kívánom h megtaláljátok azb igazit,és akkor nem lesztek ennyire keserűek

2010. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem: Nem igaz amit írsz.

Nem minden ember romantikus típus és van, akit TÉNYLEG irritál, ha ilyeneket írnak ki. Az, hogy valaki nem ír ki ilyesmit, nem jelenti azt, hogy nem szerelmes. Az az emberen látszik, nem kell mutogatni.

2010. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!