Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még fiatalak vagyunk, szóval nem lehet párkapcsolatról beszélni, de máshova nem tudtam írni. A kérdés részletesebben az, hogy van egy barátnőm, akit egy játékon ismertem meg, és fél nap alatt összejöttünk.. Igen mielőtt bárki mondaná, lehet, hogy elhamarkodott döntés volt, de hiába, egymásba szerettünk és nem akartunk mire várni. Az egy baj, hogy messze lakik tőlem. A csaj elég nehéz eset a természeténél fogva.. Minden 10-ik percben vmelyik mondatom kicsavarja és rosszul állítja be magának és akkor játssza a sértődöttet stb.. De azért én szeretem, és nem is ezért kérdeztem. Viszont egyszer mondta h unja a játékot és hogy ink. megy lefeküdni. Én azt gondoltam, majd másnap feljön aztán még dumálunk, de nem jött.. Már 4 napja várom, de se msn, se a játékra nem jött fel. Szerintetek felhívjam megkérdezni, hogy mivan? Csak azért kérdezem, mert ez lenne az első telóbeszélgetés, és elég félős vagyok-e téren, mert lehet lerakja, vagy nem tudom mi lesz de félek :DD szerintetek felhívjam?
2010. nov. 9. 18:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot megfogadtam és máris felfrissítettük ezt az egészet:) kösz
2010. nov. 9. 20:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Klubos, ne akard, hogy át adjam kamuunak :D Nagyon rákattant névre tehát... :D
2010. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a klubbos vok már elnézést kértem vivientől:D
2010. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:D:D mondaná: azééé :D
2010. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!