Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismerkedtem egy férfivel de van valami amit nem mondhatok el neki, félek kidobna miatta, mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni.Amugy egy nagyon lényeges dologról van szó.Arra gondolotam majd személyesen mondom el neki,szerintetek megérti?Ugy vettem észre elég komoly,talán tulságosan is komolyan vesz mindent.Segítsetek.Ő róla lenne szó:
2010. nov. 9. 10:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ez fáj,plekkböl ezzel kellett volna kezdened,meg is érdemled,h elhajt,igy nem is érdemled meg a "jót",mindenki azt kapja amit megérdemel,,,,,,,,,,,,,,igy talán egyszer majd megtanulsz öszintének lenni,,,,,bár kétlem
2010. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan .Márt megírtam neki.és válaszolt is rá.
2010. nov. 9. 11:45
 23/30 anonim ***** válasza:
És mit szólt?
2010. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Szerintem ő az a 89%-os író,mert ugyanazt írta le majdnem! Attól függ, mi az a valami. Pl. ha nemi betegséged van, eltitkolt gyereked, gyilkoltál, akkor gáz. Mondd el, miről van szó konkrétan, mert így nem fogunk tudni tanácsot adni.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:43

2010. nov. 9. 11:50
 25/30 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondolsz,h. ő írta neked ezt a választ?Ezt nem értem,akkor,h. nem jött rá,h. rólatok van szó,ha még az ő kérdését is belinkelted?Ha én a helyében lettem volna és itt olvastam volna el mi a helyzet,akkor biztos elhajtottalak volna!Már bocsi!De akkor ezek szerint jól fogadta?
2010. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Tiszta agyrémek vagytok mind a ketten, a pasi is meg te is. Kéne a francnak egy ilyen betegesen gyanakvó lelki sérült, aki még azt is elvárja, hogy őszintén beszámoljak arról, milyet szartam kiskoromban áááááááááááááááááááááááááááá
2010. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Csak gondolom ő volt.Mert ugyanazt irta le szinte szórol-szóra.Igen irt utána
2010. nov. 9. 12:00
 28/30 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy az ilyen fogja naponta átnézni a telefonodat, követelni az e-mailes meg a közösségi szájtos jelszavaidat, ha meg épp nem vagytok együtt, napi 25-ször fog rádtelefonálni, hogy ellenőrizzen. Keress inkább egy egészséges lelkületű fickót, ezt meg építsd le mielőbb, ha jót akarsz és ezt a legkomolyabban mondom!
2010. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 10:43-as, de nem én vagyok a kérdéses pasi, én 26 vagyok és nő. :)
2010. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én jöttem már úgy össze egy fiúval h. közben volt egy barátom, csak nem mertem vele szakítani,de miután megismertem ezt a fiút szakítottam vele és annak afiúnak egyből el is mondtam h. van barátom ő meg rám bízta h. mit akarok csinálni.A mostani páromnak nem volt barátnője,de ő elmondta h. ő alapjáratban egy másik lánnyal akart össze jönni, aztán mégis velem jött össze és tök jól elvagyunk...Az őszinteslg a legfontosabb,minél később mondasz meg vmi titkot,annál rosszabb lesz.Ha emiatt szakít(bár nem igazán tudom a részleteket),akkor nem is érdekelted annyira.
2010. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!