Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondhatok neki? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondhatok neki? Ti hogy reagálnátok? Azért kell a magánélet is, vagy mi.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliban,ami elég jól sikerült,vagyis úgy látszott.Az egyik barátnőm úgy kiütötte magát,hogy az nem lehet igaz..nagyon megijedtem,nem is tudtam mit csináljak hirtelen,nagyon megrémültem,ma is szinte csak néztem magam elé..Nem is akarok erről senkinek sem beszélni,mert csak felzaklat az egész szitu.Ha a barátom rákérdez,hogy milyen volt,akkor azt mondom,hogy jó buli volt,de lehetett volna jobb is,meg,hogy:hagyjuk,nem szeretnék róla többet beszélni.De majd megnyugtatom,hogy nem történt velem semmi olyan és nem is csináltam rosszat.


Szóval a kettőspont utáni rész a kérdés.Besértődnétek?Nem kell minden percedről beszámolni,nem?


Köszönöm az értelmes(!) válaszokat!


2011. jún. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha már ide leírtad hogy mi volt, akkor kb ugyanott lennél, hogyha nem írtad volna ide le a kérdésed, és elmondtad volna neki. am hány éves vagy ? :|
2011. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "hagyjuk,nem szeretnék róla többet beszélni" mondat egyenes következménye a "mit hallgatsz el előlem?" kérdés.

Szerintem.

2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a tökömet titkolsz, leszbiztetek vagy mi?
2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem vagy normális
2011. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mondanád el? Szerintem csak aggódik érted, nyugtasd meg! De az nagyon nem volt jó ötlet, hogy azt mondtad, "nem szeretnél róla beszélni". Azt is hiheti, hogy megcsaltad.

Ha nagyon nem akarod elmondani neki az egészet, csak annyit mondj, hogy a barátnőd miatt aggódsz!

2011. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!