Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismerkedtem egy férfivel de van valami amit nem mondhatok el neki, félek kidobna miatta, mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni.Amugy egy nagyon lényeges dologról van szó.Arra gondolotam majd személyesen mondom el neki,szerintetek megérti?Ugy vettem észre elég komoly,talán tulságosan is komolyan vesz mindent.Segítsetek.Ő róla lenne szó:
2010. nov. 9. 10:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A lényeg igen.A többi nem lényeg.Szerintettek mostmárt nem fog velem szóba sem állni?
2010. nov. 9. 10:51
 12/30 anonim ***** válasza:
De miért nem szakítottál, mielőtt új kapcsolatba kezdtél?
2010. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam.Ugysem érti meg senki sem az én helyzetemet!Szerintem ő sem fogja!Valószinű többet nem is fog írni!!!
2010. nov. 9. 10:55
 14/30 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtál szakítani?Amit belinkeltél kérdést az elején,abból arra következtetek,h. még csak néhány napja ismerkedtél meg vele.Miért nem közölted vele mindjárt,h. van egy kapcsolatod,amiben nem érzed jól magad stb... És véget akarsz neki vetni.Vagy nem akarsz?Mond el neki még az elején,h. mi van,mert ha ez később derül ki,akkor ne csodálkozz,h. búcsút int neked!A belinkelt kérdésnél neked írta azt,h. leírta a feltételeket(vagy valami ilyesmit)?Nem tudom,nekem ez kicsit fura,h. egy kapcsolatot feltételekkel kezd az ember.(jó igaz nem tudom milyen feltételekről van szó)Na,mindegy!Lehet ezt csak én látom így!És attól nem félsz,h. ő is olvassa ezt a kérdést és így rájön,mielőtt még közölnéd vele?
2010. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
A feltétekre azt értette ,hogy őszinte legyek vele.Amint megérzi nem vagyok vele őszinte,titkolok elötte valamit akkor dobni fog.
2010. nov. 9. 11:24
 16/30 anonim ***** válasza:
Akkor már elkéstél vele, legalábbis én a helyében dobnálak. Minek írtál neki, mielőtt szakítottál a mostanival? V legalább miért nem írtad meg neki rögtön, h mi a helyzet?
2010. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem mond el neki,addig míg az elején vagytok a dolognak!Én a helyedben már rögtön mondtam volna neki,h. mi a helyzet.És miért nem szakítasz a pároddal?Ez vele szemben sem egy tisztességes dolog!
2010. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Jajj, pedig ti összeilletek, mindketten olyan körülményesek vagytok, hogy ez már szinte elviselhetetlen.

Próbálj meg valahogy együtt maradni vele, mert a párod nem biztos, hogy sokáig bírja majd.

2010. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
De ö ezt a kérdést szerinted nem fogja meglátni?
2010. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Most mondtam el neki nemrég.
2010. nov. 9. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!