Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismerkedtem egy férfivel de van valami amit nem mondhatok el neki, félek kidobna miatta, mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni.Amugy egy nagyon lényeges dologról van szó.Arra gondolotam majd személyesen mondom el neki,szerintetek megérti?Ugy vettem észre elég komoly,talán tulságosan is komolyan vesz mindent.Segítsetek.Ő róla lenne szó:
2010. nov. 9. 10:21
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2010. nov. 9. 10:22
 2/30 anonim ***** válasza:
Minél előbb, lehetőleg most rögtön!
2010. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De félek kidobna miatta.Mit tegyek?
2010. nov. 9. 10:28
 4/30 A kérdező kommentje:
Azt ha kidob?
2010. nov. 9. 10:28
 5/30 A kérdező kommentje:
De azt mondta amit megtudja nem mondok igazat dobni fog!Én meg megszeretném tartani őt most komolyan magamnak!!!Ő egy komoly férfi,olyan amilyet mindig is szerettem volna!
2010. nov. 9. 10:30
 6/30 A kérdező kommentje:
Végülis nem hazudtam neki csak nem mondtam valamit el.Ez nagy baj szerintetek??
2010. nov. 9. 10:31
 7/30 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a valami. Pl. ha nemi betegséged van, eltitkolt gyereked, gyilkoltál, akkor gáz. Mondd el, miről van szó konkrétan, mert így nem fogunk tudni tanácsot adni.
2010. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor is mondd el most! Ha később tudja meg, az rosszabb!
2010. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Csak az ,hogy van egy párom.De nagyon sokszor megbántott,hazudott.
2010. nov. 9. 10:47
 10/30 anonim ***** válasza:
10:47:))))))))))))))) csak annyi?
2010. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!