Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem ezt vele úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem ezt vele úgy hogy ne legyen belöle veszekedés?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal..Észrevettem hogy elkezdett irogatni lány ismerőseihez,bókolgat nekik,engem pedig elhanyagol és úgy érzem nem becsül meg.Már egyszer szóltam neki,hogy változtasson,mert elegem van,de csak azt mondta hogy megint problémázok..Pedig esküszöm nem veszekszem vele sokat! Megvan a kellő szabadsága,mehet bulizni,amikor csak akar,meglepem néha,minden jó,és mégis ilyen.
2010. nov. 9. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy nyugodtan menjen a többiekhez, de akkor már pazarlás retúrjegyet vásárolni. Meg fog változni.
2010. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Első (Y) Szép válasz.Amúgy meg ha elmehet mulatni eleget akkor élje ki magát ott és amennyire akarja.
2010. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi bókolgatni kezd más nőknek, akkor azonnal ki kell rúgni?
2010. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!