Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a barátom megadja nekem az msn jelszavát, hogy bármikor lépjek be? És miért nem akarja elárulni az exei nevét? Pedig nem tartja a kapcsit velük.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagyis aztmondja, hogy nem szeret erről beszélni...és nem emlékszik rá pontosan. de ez kamu sztem
2010. nov. 8. 19:40
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez a kettő rendkívül összefüggő dolog, mindenbizonnyal azt jelenti, hogy az illető egy szarvas, aki embernek álcázza magát!
2010. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

férfi logikával egyszerűnek tűnik:

megadta a jelszavát és most azt hiszi te megnyugodhatsz hogy nem csal meg, nincs rejtegetni valója

női logikával:

van másik msn címe ahol fent vannak az exet és velük beszélget vagy találkozik vagy mi egymás

22/L :D

2010. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19:44-nél a pont...
2010. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
őő...tehát?:$
2010. nov. 8. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megadja a jelszavát, mert nincs semmi takargatni valója. A bizalmadat erősíti benne, hogy csak te vagy neki.

Nem szeret az exeiről beszélni. Miért nyúzod vele? Szerintem ez tök normális, veled van, téged szeret ők már nem érdeklik. Meg eleve neked tán jól esne ha egyfolytában azt hallanád, hogy pl. Krisztivel milyen jókat buliztunk. Katával milyen szuper volt a csók. Pannival milyen.... Anikóval milyen....stb.

Tuti rosszul esne, és rögtön féltékeny is lennél, ha okot se ad rá amúgy akkor is.

2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
22/L Légy a feleségem. Végre egy nő aki tud pasi aggyal gondolkodni. Ilyenből miért nincs több?
2010. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:46

ami mai fiatalok nem így gondolkoznak !

nem azért nem beszélnek az exek-ről mert ők a múlt

hanem azért ment még a jelen is ...

19:44-s voltam

2010. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
miért lenne a jelen is??????? mi utal erre??
2010. nov. 8. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:

hát te sem vagy több 14-nél ha nem tudod amit írtam :D

22/L

2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!