Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat úgy hogy 300km-re lakunk egymástól?

Figyelt kérdés
Én 18vagyok ő pedig kettővel idősebb.
2009. jan. 9. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
10 éve vagyok a párommal, aki már a férjem, a mai napig így élünk. Péntek este jön, hétfő reggel megy. Ilyen a munkája.Simán működik ne halgass a kétkedőkre, nem kell besz...ni. Ennél komolyabb dolgokat is meg kell majd oldanod az életben.
2009. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, és feltétlen a bizalom, akkor mehet. Ez a két hetente 1-2 nem vészes (: Mi a barátommal 1 éve vagyunk együtt, úgy, hogy 2 havonta tudunk talizni. Mégis jól megvagyunk ^^ Csak kitartás :P
2009. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki tapasztalatból írt, nem kellene lepontozni. Van, akinek összejön, van, akinek nem. Ne hallgass senkire? Valóban, ne hallgass senkire, mert nem mások példája alapján fog alakulni a ti életetek, hiszen azt ti irányítjátok, ha a tiétek olyan, ami működhet, akkor működni fog, ha olyan, ami nem, akkor nem fog működni, mindegy, mit írnak itt a válaszolók. Csak tudd, hogy van ilyen is, olyan is.
2009. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom de még annyira nem is ismerjük egymást csak kialakulóban vannak a dolgok... de én szeretném h működne.
2009. jan. 10. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!