Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat úgy hogy 300km-re lakunk egymástól?

Figyelt kérdés
Én 18vagyok ő pedig kettővel idősebb.
2009. jan. 9. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Működhet. Nehézségekkel, fájdalommal, állandó hiányérzettel. Persze jó momentumok is lehetnek, de... Én tuti nem vállalnám be :)


P

2009. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én viszont bevállaltam. Nem vált be.. Nagyon-nagyon sok kompromisszumkészségre van szükség, mindkét fél részéről. Gondold át szerintem, mik a lehetőségeitek a találkozásra, mert nagyon nehéz, persze láttam már olyat, akiknek sikerült:) Sok szerencsét Neked!
2009. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
hosszú távon nem..
2009. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
ha nagyon bisztok 1masban akkor 1 darabig biztos. de nem konnyu. ez is biztos. ha ha van ra esely h vmikor majd kozelebb lakhattok akkor megeri megprobalni.
2009. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha hetente vagy kéthetente tudunk találkozni és egy két napot együtt tölteni?
2009. jan. 9. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha hetente, esetleg kéthetente tudtok talizni akkor úgy megtarthatjátok a kapcsolatotokat...De szerintem ilyen hosszútávú kapcsolatba, akkor érdemes bele menni, ha x év múlva össze költöztök, ez pedig akkor lenne a reálisabb, ha idősebbek is lennétek...

De természetesen ez csak rajtatok múlik, persze...egy jó próba, és ha kiálljátok, szép szép lesz :)

2009. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Öcsém is ilyen távolságra lakik a párjától kb. picit fiatalabbak, mint ti, egyelőre működik, bár volt egy 1 hetes szakítás pár hónapja, azóta megvannak, nem tudom, meddig bírják ki, eddig kb. másfél éve vannak együtt (azt az 1 hetet is beleszámolva). Öcsémnek most jön majd a főiskola, a lánynak még nem.

A szüleimnek addig működött, míg össze nem házasodtak, és 1 év távházasság után pár évet együtt éltek, azóta elkezdődtek viták, eleinte ritkán (de nagyok), eltelt 26 év, ma már napi szintűek ezek, és több éve válni akarnak (csak anyagiak meg betegség is visszatartja anyukámat).


Egy példa. Szóval működhet, csak ha nem ismered meg időben jól a partnert, akkor évekkel később baj lehet belőle, aminek aztán nem csak ti lehettek már az elszenvedői, hanem leendő gyerekeitek is. Ilyen szempontból ez egy lutri. A mindennapokban is együtt kell tudni élni, és ez sokaknak nem jut eszébe, amikor még csak terveznek.

2009. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
87%
Szerintem igen, mert nem a távolság számít!Meg lehet oldani.
2009. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha igazán szeretitek egymást, akkor igen.
2009. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok, párom 24, 1 éve vagyunk együtt és 650 km választ el meg egy határ...de imádjuk egymást és tudom, hogy ő az igazi! És igen, működhet!!! Sok sikert!
2009. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!