Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinédzser kor miért a kapcsolatok körül forog?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten idegesít ez az egész, és nem azért mert nekem nem jutott répaföld, hanem hogy egyszerűen undorító, hogy a tinik játszák a nagy felnőttet, hogy nekik van "párjuk" pedig még egy kis senkik vagyunk. 17/f
2010. nov. 7. 21:50
1 2
 11/16 BlueBull válasza:

utolsó: engem 89ről 72re pontoztak szóval és nyomtam egy (Y) -t:D

amugy énis 12 éves vagyok és annyira beleszerettem egy lányba hogy egy füzetetet telerajzoltam meg irtam ilyenekkel és most kerülgetem:D

2010. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem minden tini csinálja ezt divatből én 15/L vagyok a barátom 19/F és nem azért vagyok vele 1 éve mert jajj de menő meg nem azért idősebb,hogy nagynak tünjek hanem azért mert imádom:) Lehet vannak ilyen kis ribizlik de ezek szánalmasak az a 15 éves lány is az aki irt mert nemtudja mi az h szerelem és mindekit egy kalap alá tesz na mind1..

Kedves kérdező ha magad senkinek tartod 17 évesen akkor gratula ez van ha te senki vagy igy jártál!:D:S Sajnállak mert te is csak divatribiket ismersz de vannak a koruknál éretebbek is pl az a 12 éves lány fél éves kapcsolattal neked sztem még 1 hónapos kapcsolatod se volt van ilyen de ne tegyetek mindenkit egy kalap alá!!;) Lehet lepontozni..Csak az igazat irtam:)

2010. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, nem volt még kapcsolatom, de engem rohadtul nem érdekel, mert van fontosabb dolgom mint ezzel foglalkozni, és egyébként sem gondolom azt, hogy én olyan nagy vagyok már egy kapcsolathoz. Nem lesz tapasztalatom? Kit érdekel, de lesz helyette karrierem, mert tanulok :P
2010. nov. 9. 14:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Hmm értem:):D De nem lenne jobb ha lenne melletted egy lány akit szeretsz ő is téged?Bíztat segit amibe tud stb.. Dehogynem jobb lenne hidd el nekem;) Figyelj ha ennyire elszánt vagy arra h nem érdekelnek a nők hanem tanulás stb.. Akkor tedd ezt.Lehet hogy sok pénzed lesz de a pénz nem ad szeretetet és törödést!! De mért tartod magad ennyire egy senkinek?:OOO 17 éves fiú vagy gondolkodj már jól esne neked is egy kis szerelem:) 11:35 voltam
2010. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
11:35-ös: Azért tartom magam senkinek, mert az vagyok :P, ez ilyen egyszerű. Nem ismersz, de ha ismernél te is ezt gondolnád hidd el.
2010. nov. 11. 21:03
 16/16 anonim ***** válasza:

na mesélj !

mi a gond ?

2010. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!