Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinédzser kor miért a kapcsolatok körül forog?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten idegesít ez az egész, és nem azért mert nekem nem jutott répaföld, hanem hogy egyszerűen undorító, hogy a tinik játszák a nagy felnőttet, hogy nekik van "párjuk" pedig még egy kis senkik vagyunk. 17/f
2010. nov. 7. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
na nem igazán értem a kérdésedet, de látod te magad is arépáról beszélsz, hát látod ezért ... tombolnak a hormonok, a tinikor arról szól, h a nap 20 órájában sex és sex és sex. Na de ez így természetes, ne aggódj.
2010. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 BlueBull válasza:
ez a párkeresés időszaka, előreterveznek:D
2010. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Legalább mi másképp gondoljuk, már ez is valami. :D
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Én túlvagyok rajta, és életemben még egy kapcsolatom sem volt...
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 xxx77xxx ***** válasza:
100%

Az tényleg szánalmas,ahogy a kisebbek is próbálják a felnőtteket mindenben utánozni és nagynak érezni magukat-és akár már 11 évesen is smárolni,hogy jajj,de nagy szerelem..

És sajnos 17-18 éveseknél is megvan az,hogy legyek valaki,ezért legyen valakim..alapvető erkölcsi problémák vannak a társadalomban..ugyanakkor ha belegondolunk,valahol fontos,hogy próbáljunk társat keresni-hogy majd megtaláljuk az igazit..bár sztem is a szerelem az érzésről kéne szóljon,nem a divatról..

2010. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mert tinédzser korban nem működnek a kapcsolatok, mivel még akkor fejlődik ki a jellem, és mindig az kéne, ami nem működhet. :)
2010. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát, tulajdonképpen a lényeg a tapasztalatszerzés. De engem is idegesít amikor az osztálytársaim arról beszélnek egymás közt hogy mikor feküdtek le a barátjukkal és milyen jó volt... Hát grat az ilyeneknek. Szerintem ennyi idős korban nem mindenki érett egy komoly kapcsolatra. (ahogy én sem tartom még magam annak) Csak most ez a "menő."

15/L

2010. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta vagyok a párommal, nem divatból. Azóta már eltelt majd 4 év...soha nem azért voltam vele, mert az milyen menő, de a páromnak tekintettem és tekintem még ma is annak. (persze visszanézve teljesen más 16 évesen és 2o évesen ez az egész, de mindennek megvan a maga szépsége)


A válaszom pedig, az, hogy a serdülőkor az ennek az időszaka, a válasz mindenre : PSZICHOLÓGIA...párválasztás, tapasztalatszerzés, identitáskeresés, modellkövetés...

Persze nem a 13-14 évesekről beszélek, hanem a nagyobbakról. Nem baj, ha már ekkor kezded bontogatni a szárnyadat, sőt:) Az meg, hogy ha valaki komolyan tervez ebben az időszakban érettségre utal.

Az idő meg vagy igazol, vagy nem

2o-L

2010. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én attól tudok kibukni, amikor azon megy a cirkusz h: "jajj szakított welem a barátom, most mi lesz welem!!! Meghalok ha nem lesz 3 napon belül pasim!! Nem tudok párkapcsolat nélkül élni!! És olyan szar és ciki egyedül lenni!!!" Egyáltalán mit tudnak egy rendes, jól működő, odaadó kapcsolatról? Csak az a legfontosabb, h legyen kivel menőzni, meg nyalni falni egymást az utcán-suliban-boltban-megállóban-buszon-stb. Egyszerűen szánalmas.
2010. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lepontoztok, meg leszóltok. :(

12 éves vagyok (múltam 4 hónappal). Fél évig jártam valakivel, akivel múlt hónapban szakítottam. Egy másodpercig NEM voltam vele divatból, menőzésből, vagy csak azért, mert mi már nagyok vagyunk. A szakítás annyira megviselt, hogy megfogadtam, hogy minimum 2 évig nem bonyolódok bele párkapcsolatba. Jó egyedül is az élet! :)


A másik párkapcsolat egy osztálytársam (lány) és a párhuzamos osztályból egy srác között volt. Pár napig működött is, de aztán elavult. Egész nyáron nem is találkoztak, meg az volt a nagy beszélgetés, hogy "-Szia XY! Van pénzed? -Ja. Mennyi kell? -400. -Tessék! De holnap hozd." <- és ezzel menőztek, hogy ők járnak. Mi szerettük egymást, ők nem. Csak divatból jártak.



Tudom, hogy lepontoztok, meg jön a "Kis taknyos..." szöveg, de ezt le kellett írnom.

2010. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!