Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szindus kérdése:

Én vagyok a hibás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal kicsit összekaptam, mert a kocsmába ment ahelyett, hogy hozzám jött volna. Mondta, hogy megissza a sörét és jön. Már másfél órája vártam itthon, mikor felhívtam, hogy hol van. Erre közölte velem, hogy ma már nem jön mert elmentek bulizni.

Ha nem hívom fel, akkor nem is szól, hogy ne várjam.

Erre annyira dühös lettem, hogy írtam egy sms-t neki, hogy ne találkozzunk egy darabig.

Ma viszont felhívtam, mert nagyon szeretem, és annak ellenére, hogy kitépett belőlem egy darabot megakartam higgadtan beszélni a dolgokat. De azt mondta nem jön el.

Most ott tartok, hogy magamat érzem hibásnak, és szenvedek, mert fáj.


2010. nov. 7. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy hibás szerintem hagyd a fenébe
2010. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás,és nem érdemli meg,hogy ezek után Te rágódj miatta a dolgon!
2010. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyszerűen annyira szeretem, de közben rohadtul fáj amit tett, és nem is az első alkalom volt.
2010. nov. 7. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mit szeretsz rajta ha csak megaláz? magadat szadizod ezzel :S
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem kölcsönös (reméljük) akkor közeledj hozzá és őneki kétszer annyira fog fájni a feje...
2010. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret, de nem értem, hogy miért neki fog fájni a feje, magyarázd el légyszi.
2010. nov. 7. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő nem szeret:S engedd el. Jobb való hozzád!
2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
nem szerelmes beléd a pasi ha szeretne nem alázna meg így!
2010. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a szavahihetőség szvsz erősen megkopott a srácnak, ezt gondolom te is érzékelted. Hiába, ez a távolabbi nagyobb döntéseknél is így fog lenni. Nehéz ilyen "becsületre" alapozni valamit is. Gondolkodj el rajta. Most, hogy felhívtad, mégjobban át fog b*szni. Szerintem tudod, miért.
2010. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg a kifejezésért, de ez a srác egyszerűen egy görény . Miért mentél utána, ha egyszer le akart rázni? Őrizz meg valamennyit az önbecsülésedből attól függetlenül, hogy szereted... amit viszont nagyon nem érdemel meg, tekintve, hogy nagy ívben **** arra, hogy mit érzel.
2010. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!