Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg, hogy tényleg szeret-e a barátom?

Figyelt kérdés

Ezt már leírtam egy kérdésben, de azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést, mert nem arra kaptam választ, amire szerettem volna. Itt van újra:


Mi van ha a fiúm nem szeret? Van hogy csak úgy hajnalban smst ír. pl "<3"-t. Részegen már mondta telefonba hogy szeret, de lehet, hogy nem igaz (mert mielőtt összejöttünk volna írta smsbe hogy szeret aztán azzal magyarázta ki hogy mindíg is szeretett csak nem szerelemből) és nem is emlékszik rá. Sexről is esett szó. Én szeretem, de csak akkor akarom, ha már ő is. Honnan tudjam meg? Ha rákérdeznék lehet hogy kényszerből mondana igent, nem beszélve arról hogy rá se mernék így nyíltan kérdezni. Még nem mondtam neki élőben, hogy szeretem, eddig arra vártam hogy a fiú mondja. Ha meg azt mondanám, hogy "csak akkor feküdnék le veled ha te is szeretsz" akkor fiú létére biztosan azt mondaná, hogy szeret. Mit tegyek hogy kiderüljön, hogy érez?

Amúgy én 15 ő 17.


2010. nov. 7. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából az van, hogy évekkel ezelőtt szakítottunk. Szeretett. Azt mondta eddig még csak engem szeretett. Nem is volt nagyon barátnője, inkább csak csajozott, és egyéjszakás kalandok. Valamiért velem mégiscsak összejött. Évekig szerettem és vissza akartam kapni. És most hogy érettebb vagyok testileg/agyilag, nem szeretném semmiképp se elveszíteni. Ihazából nem a sex a fő kérdés, de ha tényleg szeret, részemről semmi akadálya. Van egy barátnőm aki a kapcsolat elején lefeküdt a pasijával. Azóta fél éve együtt vannak és NAGYON szeretik egymást. Nem gondolom, hogy ez a helyes út, de még is itt egy ilyen példa is :)
2010. nov. 9. 15:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de iszonyatosan gyerek vagy még. Mindenre mást hozol fel példának... Én pedig azzal nem dicsekednék, hogy a kis p*cs, gondolom veled egyidős barátnőd egyből lefeküdt a pasijával, mert ez igenis gáz. Nem gond, hogy ennyi idősen még ilyen gyerekesen látod a kapcsolatodat, meg rózsaszín ködben élsz, de nem árt elgondolkoznod lassan a dolgokon, ha nem akarsz koppanni. Amúgy meg talán onnan, hogy érzed...
2010. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egyetertek az utolso valaszoloval.vagy erzed vagy nem. ez nem olyan hogy szeretnel enni bundaskenyeret vagy inkabb sult krumpli....mert mind a kettot szereted....ha erzed hogy szeret akkor szeret ha nem erzed akkor nem szeret. 10 ev mulva talan rajossz.
2010. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, eddig talán ezek mondtak a legtöbbet :)

De nem tudom azt gondolni, hogy szeret. Mert ha azt gondolnám akkor eszembe jutna, hogy talán mégsem. Arról az, hogy valószínű hogy nem, arról pedig, hogy biztos hogy nem. Egyszerűen nem tudom magammal elhitetni, hogy valaki szeret ENGEM. ez valahogy lehetetlen számomra. Nekem túl egyértelműnek kell lenni, és az az, ha ki is mondja. Mert így csak találgathatok.

Amúgy biztos avgyok benne, hogy még fiatal vagyok és majd megértem, de most semmiképpen sem akarom elveszíteni :) Egyszer már megtettem saját hibából,(még kisebb és még éretlenebb voltam) most nem akarom mégegy hülyeség miatt.

2010. nov. 9. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!