Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg, hogy tényleg szeret-e a barátom?

Figyelt kérdés

Ezt már leírtam egy kérdésben, de azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést, mert nem arra kaptam választ, amire szerettem volna. Itt van újra:


Mi van ha a fiúm nem szeret? Van hogy csak úgy hajnalban smst ír. pl "<3"-t. Részegen már mondta telefonba hogy szeret, de lehet, hogy nem igaz (mert mielőtt összejöttünk volna írta smsbe hogy szeret aztán azzal magyarázta ki hogy mindíg is szeretett csak nem szerelemből) és nem is emlékszik rá. Sexről is esett szó. Én szeretem, de csak akkor akarom, ha már ő is. Honnan tudjam meg? Ha rákérdeznék lehet hogy kényszerből mondana igent, nem beszélve arról hogy rá se mernék így nyíltan kérdezni. Még nem mondtam neki élőben, hogy szeretem, eddig arra vártam hogy a fiú mondja. Ha meg azt mondanám, hogy "csak akkor feküdnék le veled ha te is szeretsz" akkor fiú létére biztosan azt mondaná, hogy szeret. Mit tegyek hogy kiderüljön, hogy érez?

Amúgy én 15 ő 17.


2010. nov. 7. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát jó szar a stratégiád, hogy úgy mondjam.
2010. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Még kicsit utánaolvastam ilyen tipusu kérdéseknek ezen az oldalon. És hogy elkerüljük a felesleges kérdéseket:

Igen, úgy közeledik hozzám. Ölelget, puszilgat,csókolgat.

És nem szeretnék nyíltan rákérdezni hogy "szeretsz?" mert lehet hogy akkor kényszerből azt érezné, muszáj igent mondania. Kicsit több mint egy hónapja vagyunk újra együtt, lehet hogy korai hogy ezt érezze? Én már érzem :) teljes szívemből, feltétel nélkül és visszavonhatatlanul. Nem is tudom mi lenne velem nélküle. Egy régi "vágyam" hogy vele legyen az első. És az se zavarna, ha csak vele lenne, csak gondolom ez a mai világban már "nem nagyon megvalósítható" Ha rajtam múlna, biztos hogy együtt maradnánk :) szüleim a példa arra, hogy együtt voltak már általános iskolás korukban, 2 év szakítás aztán újra együtt voltak, 21évesen összeházasodtak és már 17 éve együtt vannak. Létezik ilyen csak ritka. :) Persze nem erre vágyom, csak hogy egy jelentős részt eltöltsek vele az életemben, miközben viszonozza a szerelmet. Ezt szeretném elérni. Bocsi ha hosszúra sikeredett. :)

2010. nov. 7. 11:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, valakinek megmondod (egy barátnak), hogy valahogy egyszer kérdezzen már rá, hogy ugyan szeret-e téged... És adja le a drótot... mert így nem tudhatod, hogy szeret-e... ennyi...
2010. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"És hogy elkerüljük a felesleges kérdéseket: "


Hát én nem fogok kérdezni sem feleslegesen, se máshogy. Kijelenteni fogok: ha mindenki úgy állna hozzá a kérdéshez, ahogy te, mindenki bizonytalan párkapcsolatban élne. Szerintem üsd fel a lexikont és tanulmányozd a bizalom fogalmát.

2010. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát szerintem tudd meg. mRT részegen ha lefekszel vele, lehet, hogy megbánod
2010. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én nem tudom elképzelni hogy nem érzed?

ezt egyszerűen tudja az ember...

én tudom hogy a barátom megőrül értem..tudatja velem elégszer és én is vele...a szerelem nem csak szeretlek-ből meg imádlak-ból áll, ha nem szereti mondani nem mondja a lényeg a tetteiben bizonyul meg, és gondolj bele hogy a pasik nem mindegyike szereti kimutatni amit érez...

légy türelmes majd jön az a szeretlek ha jönnie kell :)

2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bocsánat a hülye fogalmazásomért. Igazából 2 éven keresztül nem volt fiúm, nem mert nem lehetett volna, hanem mert Őt szerettem. Szörnyű volt az életem. Minden nap sírtam, és ő is sokszor rám szól, hogy lássam már jobb szemmel a dolgokat. Megszoktam, hogy sosem kapok semmi jót az élettől és hogy mindíg reménytelen minden. És akármennyire is hülyén hangzik, nagyon nehéz visszaszokni arra, hogy kezd minden megjavulni. Még nehezemre esik elhinni, hogy velem is történnek csodák. És így nem tudom pozitívan nézni ezt az egészet, de igyekszem :)
2010. nov. 7. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
fekudj le vele aztan megtudod a kesobbiek folyaman szeret e.
2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de csak akkor szeretnék lefeküdni vele, ha már tudom azt hogy..nem is azt hogy szeret, de hogy valami jóval többet érez irántam, mint eddig akárki iránt is.
2010. nov. 9. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
fiatalok vagytok! főleg Te! miért gondolkozol már a szexen? ha szeretet a kérdés, akkor meg pláne, majd ha együtt vagytok bő félévet stabilan, de akár egy évet is, és azt megvárja, akkor feltehetőleg szeret, de 1 év után már nem is kell ezen gondolkozni, mert akkor már kiismered annyira, hogy mit jelentesz számára? egy kis csajt akivel elkavargat és aztán meglesz neki, vagy egy lányt akivel hosszútávra tervez.
2010. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!