Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy tényleg szeret-e, szerelmes belém a barátom?

Figyelt kérdés
Csak akkor mondta amikor másodszorra összejöttünk , akkor sokat. Viszont akkor ivott is egy kicsit. Most honnan tudjam hogy szeret-e?
2010. jan. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... szerintem abból derül ki igazán ahogy a hétköznapokban nem részeg állapotban viselkedik veled...
2010. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem látszik, ha valaki tényleg szeret, pl abból, hogy egy kicsit zavarban van, mélyen a szemedbe néz, és örül amikor találkoztok. 21/L
2010. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például?
2010. jan. 14. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
pl = például
2010. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsőre írtam.
2010. jan. 14. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Most miert magyarazzatok a peldaulnak a roviditeset? :P Szerintem ha szeret jozanon is kimutatja, arra gondolok hogy kozeledik, ilyesmi. Gondolom a kozeledeseket te is eszreveszed nem ?:P Megolel megpuszil ilyesmi, attol fugg most milyen kapcsolatban vagytok:P Egyutt vagytok meg?
2010. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, de lehetőleg akkor amikor józan.
2010. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
részeg ember vagy igazat mond, vagy akkorát hazudik h az nem hihető el...
2010. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk és sokat ölelget meg puszilgat:).
2010. jan. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!