Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "normális"?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki most 14 éves, és még tavasszal mondta, hogy van egy 17 éves barátja, hát gondoltam nem lehet baj belőle, legyenek boldogok. Aztán végülis kiderült, hogy a fiú nem 17 hanem 25. Persze a csaj mindenkinek azt hazudja, hogy 17 még a szüleinek is. A lányt még úgy ahogy megértem, de a fiút... Mit láthat egy 14 éves lányban, aki még a szexet sem akarja... Októberben voltak egy évesek. Véleményetek erről?
2010. nov. 6. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazán romantikus.
2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ők annak érzik, akkor az. Más kérdés, hogy elfogadott-e.
2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a srác tudja hogy a saját korosztályában nem érhet el különösebb sikereket, ezért próbálkozik a kisebbeknél. Rájuk tud hatni azzal, hogy érett férfi, le tudja nyűgözni őket.

Amúgy meg hány évesnek néz ki a csaj? 18? Manapság már legtöbbjük simán kinéz 16-18-nak.

2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a legtöbb lány kinéz annyinak, de ez a lány pont annyinak néz ki amennyi. Amúgy a fiú nem olyan csúnya, és nem is olyan bunkó, szóval én nemértem, hogy mit akarnak egymástól...
2010. nov. 6. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős haverom huga!

20 éves a csávó 14 et töltötte a csaj vagyis 13 volt

összejöttek

csávó átment sex kaja alvás hazament :)

majdnem ugyan ez volt 1éven keresztül

aztán dobta a csajt ilyen kis piti vitákkal

2010. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen srácok szánalmasak. Így 24 évesen el nem tudnám képzelni, hogy egy 14 éves lánnyal járjak.
2010. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát azért elég durvák ezek a sztorik... Még a 17-nél azt mondtam, hogy oké, de 25-nél... Én ezt valahogy még gáznak is tartom, de ha ez nekik jó...
2010. nov. 6. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
jaja durva. majd hétfőn úgyis leleplezzük. :D
2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó nem kértem, hogy leszólj, de gondolom neked sem esne jól ha legjobb barátnőd elég rendesen átbaszna.
2010. nov. 7. 23:09
 10/10 anonim válasza:
szerintem a lány (14 éves létére) kíváncsi, éretlen, buta. a fiú pedig éretlen, buta és perverz.
2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!