Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális? Vagy mit szeretne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? Vagy mit szeretne? Miért nem száll már le rólam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már egy éve szenvedünk egymással. Amikor megismerkedtünk nekem egyáltalán nem volt az esetem és semmi párkapcsolatra nem gondoltam vele csak szimplán barátkoztunk. Azonban szépen lassan kezdtem megismerni és nagyon megszerettem amilyen..:) Találkozgattunk aztán egyszer csak eltűnt. Semmi szex nem történt köztünk soha máig sem ezért gondolom azt ,hogy nem a szexet kereste nálam.Igazából annyi lány van körülötte h. megkap mindent amire csak vágyik.(Tudom h. nem a szexet akarja tőlem akkor mit?? Soha nem volt még komoly kapcsolata.) Nagyon megharagudtam rá h. eltűnt nem beszéltem vele egész nyáron, de aztán nyár végén egy buliban találkoztunk és elhatároztam h. beszélek vele. Elmondtam neki h. én szeretem és nem értem miért tette ezt velem és ,hogy miatta szenvedek. Erre úgy reagált h.eszméletlenül kedvel és nagyon tetszem neki de ő még nem tud a szívével szeretni mert nem mer..fél,hogy összetörik a szívét. Elmondtam neki ,hogy rendben akkor tűnjön el az életemből örökre. Pénteken találkoztunk egy buliban..én próbáltam figyelmen kívül hagyni de ő nem bírta megállni ,hogy ne jöjjön oda hozzám. Táncoltunk Csókolóztunk. Megkérdezte h. állunk egymással.stb. Ölelgetett de abba az ölelésbe én nem azt éreztem ,hogy szexuális vágy van benne hanem azt h. ő nagyon szeret engem...írtam neki sms-t. h. beszéljünk...és nem írt vissza mit tegyek? Már nagyon belefáradtam ebbe hiszen én nagyon szeretem őt..Segítsetek...
2011. nov. 15. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha pozitív akarok lenni,akkor azért nem írt,mert lemerült a telója,nincs pénz a kártyáján etc.


Viszont ha ő ilyen eltűnős fajta,akkor jobb nem lefeküdni vele,mert nagyon nagyot fogsz koppanni...


Az a baj,hogy ha nem keresed,akkor lehet rá a magyarázata arra,hogy ő miért nem keresett,az,hogy nem mert.Ez gyönyörű,és szép kifogás főleg egy férfitól... Ugye érzed az iróniát?

Párszor belefutottam már ilyen emberbe.Mit mondjak...sokszor eszembe jut és nem tudom mi a g*ciért tűnt el mindig,ha annyira szeret.Átestem azon amin te,viszont én többször le is feküdtem vele...Szóval addig semmiképp se feküdj le vele,amíg nem vagytok napi kapcsolatba és nem jártok hivatalosan!!!!

2011. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mondhatom azt, hogy tudom mit érzel. Én is voltam, sőt vagyok hasonló helyzetben. Havonta feltűnik egy pasi aki irogat, és mikor már teljesen elcsábít lelép... Utoljára több is történt köztünk :(...

Ne tedd... Ne feküdj le vele. Mert nagyon meg fogod bánni :(

2011. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!