Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágatnád a hajadat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnád a hajadat, hogy biztos legyél abban, hogy a párod vonzónak tart?

Figyelt kérdés

Derékig érő hajam van, nagyon szeretem, most viszont támadt egy kis kétségem... :( (Ilyen: [link] Összejöttem azzal a pasival, akit elég régóta szeretek, minden jó és szép, múltkor viszont azt mondta, hogy ő mennyire nagyon vonzónak tartja a rövid hajú nőket... Konkrétan mutatott is egy képet, ezt: [link]


Mitévő legyek szerintetek? Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni. :(

Mostanában már attól is tartok, hogy nem is szereti a nőies stílusomat, hanem az ilyen jön be neki... :/


L21


2010. nov. 5. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha valakivel összejövök, akkor úgy tetszem neki, ahogy vagyok. Persze olyanban elfogadok én is tanácsot, hogy "ne hordj kéket, mert nem áll jól", de drasztikusabb beavatkozásra nem lehetne rávenni.

Nálunk annyi volt, hogy javasolt (nem erőltette, javasolta!), hogy a vörösnek egy másik árnyalatára fessem a hajam. Megnéztem, tényleg nem volt rossz ötlet, azóta egy árnyalattal világosabb - de ebben benne van, hogy ha nem tetszene, bármikor visszafesthetném sötétebbre.

2010. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádnálak,a hosszú ápolt haj az első gyengém.

Figy ha úgy tartana vonzónak akkor vágasd.

De én például,ha a csajom levágatná akkor annyi volt,szakítás lenne,nekem ez hozzátartozik a nőiességhez,ez ALAP dolog.

Persze én is megteszem neki amit kér.


Nagyon szép a hajad büszke legyél rá.


23F

2010. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Legfeljebb feltűzöd. Bár én nem sajnálnám ezt a műhajat.
2010. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a képen nem Te vagy, ráadásul a hajad is csak hasonlóm inkább a mérete miatt tetted fel.


Nekem is hosszú a hajam és mondta már lány, hogy ha levágatom, összejöhetünk. Fodrásznál nem jártam, ebből kitalálhatod, hogy mi volt fontosabb. 26F


Ne vágasd le!

2010. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, nekem nem póthajam van, hanem eredeti és barna. De a hossza dettó ez, elől is.
2010. nov. 5. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti nem vágatnám le. Ha szeret téged, szeressen úgy, ahogy vagy. Gondolom neked is van, ami rajta nem tetszik/változtatnál rajta, de nem teszed, mert tudod, h ő nem szeretné. Ha te úgy gondolod, h kipróbálod a rövid hajat, az se amiatt legyen, mert ő úgy akarta. Ha meg nem tetszik neki, akkor menjen isten hírével.
2010. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom pont akkor növesztette a haját, amikor megismerkedtünk...már az elején (amikor még szó sem volt többről) szóba került, hogy nem szeretem a hosszú hajú srácokat xD de végül is már hosszú volt neki amikor összejöttünk :) tudta h imádom így is, de jobban örülnék a rövidnek, ezért a kompromisszum az volt, h egy ideig hosszú marad neki, aztán majd levágja. Kicsit több mint egy évig volt neki hosszú haja, de most lassan egy hónapja már rövid :) Ha nem akarta volna ő is akkor nem lett volna rövid. Amúgy meg nem kényszerítettem rá, beszéltünk róla normálisan, és kompromisszumot kötöttünk inkább :)
2010. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!