Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 21 évesfiúnál fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 21 évesfiúnál fontos dolog hogy kigyúrt legyen, csak így tartjátok vonzónak?

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva nem vagyok kövér, max 5-7kiló feleslegem van. Csak nincs időm és energiám sportolni, mert estig gyakorlaton vagyok.
2011. júl. 14. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
fontos... 5-7 kilo felesleg az nagyon sok... kezd el edzeni
2011. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak ezen múlik a dolog. Vannak olyan helyes pasik akik egyáltalán nem izmosak, de nagyon karakteresek. Biztos jönnek majd itt olyan válaszok, hogy a csajok csak a kigyúrt férfiakra buknak, és minden a külső. Persze, ez gyakran így van. De te most nem erre kérdeztél rá:)

Szerintem egy nem izmos pasi is simán lehet olyan vonzó mint egy izmos, csak más módon.

2011. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

01:24

annyi felesleget észre se lehet venni

2011. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Félreértés ne essen, nem vok csaj, sem meleg, de annyit mond6ok h igen nem minden a külső, de azért sokat számít, és amint az előttem szólók is mondták légy karakter, a humor sem árt... De szerintem sokkal könnyebb ledolgozni pár kilót meg edzeni 1 kicsit mint mondjuk "humorérzéket növeszteni"... Meg persze az sem mind1 h hol helyeszkedik el az 5-7 kiló...
2011. júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos, de elhízott semmiképp ne legyen, akkor inkább vékony. Keltsen egészséges benyomást és kész, ha még normális is vagy az már a főnyeremény.
2011. júl. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem csak úgy, de kis előny xP
2011. júl. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Teljesen normális egy pár kiló felesleg:) nem kell izompacsirtás partyarcnak lenni ahhoz hogy az ember szép legyen. A humorérzék pedig intelligencia kérdése. Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor dolgozz és alakíts magadon. Este lenyomsz 50felülést meg 20fekvőt ami maximum 5perc aztán kocogsz egy 15-20percet és kész:) meg ha a táplálékokra odafigyelsz akkor már tudsz amgadon formálni:)
2011. júl. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól állhat egy pasinak egy pár kg felesleg, ha úgy érzi magát jól. Egy kigyúrt srác is csak akkor néz ki jól nekem, ha élvezi magát a gyúrást is, nem úgy veszi, hogy az egy szükséges rossz a kívánt eredmény érdekében. Nagyon felesleges egy életre önkínzásra berendezkedni, hogy pl akkor is elmegy gyúrni, ha hulla fáradt, aztán meg az egész környezetével pokróc másnap, vagy nem eszik meg egy falat csokit, mert nem szabad, pedig szeretné.
2011. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha megvan az agy, akkor megengedett egy kis has:)
2011. júl. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!