Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fura ez? Ti sosem éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ez? Ti sosem éreztétek ezt?

Figyelt kérdés

Igazából azon gondolkodtam, nem fura-e, hogy egyik nap még azt mondod "szeretlek" másik nap meg "valami megváltozott, szeretlek, de ez nem mehet így tovább"?

Szakítani fogok a barátommal és már most szemétnek érzem magam emiatt. Szerintem érzi, hogy van valami, de akkor is ez így elég fura. Egyszerűen rájöttem, hogy nem illünk össze, de ettől még tényleg szeretem, szóval ebben sosem hazudtam neki.

Ti hogy csináltátok? Sosem volt ilyen érzésetek?


2010. nov. 4. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen érzésem, de pontosabban szerintem ilyenkor már nem szereted, csak maximum emberként, személyiségként szereted, de nem a partnerednek. Ez eléggé ütős dolog a másik számára ha ő szerelmes beléd, de érthető... és inkább váljatok el békében, mint hogy később szenvedjetek, mert nem szeretitek egymást és ezáltal hazugságban éltek.
2010. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ő nem fog emiatt megutálni, hogy egyik napról a másikra szakítok, pedig előtte még azt mondtam, hogy szeretem?

Igaz, tudja, hogy gondok vannak, de akkor is.

2010. nov. 4. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon szar dolog át kellett élnem egy ilyet mikor a barátnőm ezt bejelentette akkor mintha villám ütött volna belém mert pont akkor voltam életemben először igazán szerelmes... azóta nem is voltam annyira de még vagy 1 évig utána nagyon rossz volt... szóval nem tudom szerintem mondd el neki és tedd meg ha muszáj, túl fogja élni Ő is ahogyan mindenki. jó esetben...
2010. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én pont így jártam a volt barátnőmmel.Akkor szombaton együtt voltunk egész nap elmentünk termálba este együtt aludtunk minden jó volt meg így szeretlek úgy szeretlek.hétfőn délután pont azt mondta ahogy írtad szeretlek de így nem mehet tovább mert így nem fog működni.Hát gondolhatod milyen sz*rul voltam utána mikor nekem eszembe se jutott szakítani vele.jó távkapcsolat volt de én akkor is szerettem és még talán most is.
2010. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja 1 évig még nagyon szerettem én is de még talán most is érzek valamit akkora nyomot hagyott bennem
2010. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem értettem hogy lehet ez. De mostmár nekem is világos. És igen, meg fog utálni a barátod, persze, csak ha még szeret téged szakításkor. Annál kegyetlenebb dolog nincs is, mikor egyik nap még azt hiszed szeret valaki, utána meg kidob. Nem te vagy kegyetlen, hanem az, hogy ennyire meg tudnak változni az érzések. Az más kérdés, hogy mennyire voltál belé szerelmes. Mert az igazi és erős szerelem nem változik egyik napról a másikra... A tied max fellángolás lehetett, semmi több.
2010. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De még most is szeretem! Egész egyszerűen tudom, hogy nem illünk össze és mindkettőnkkel szemben kegyetlenség lenne tovább húzni. Én fogok szakítani, de nekem is hihetetlenül nehéz lesz így.
2010. nov. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!