Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztétek már úgy az első...

Éreztétek már úgy az első vajjúdáskor hogy nem akartok többé szülni, és hogy sosem fog eltelni az idő?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén fogalmaztam, de annyira félek. Mára vagyok kiírva, reggel volt két fájás, 10 perc volt közöttük, azóta nem volt. Úgy félek, hogy semmit sem tudok csinálni, nem tudok koncentrálni semmi másra, csak hogy mi lesz most. Olyan mintha nem telne az idő :( Ti is így voltatok vele?
2011. máj. 3. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze! Mikor szültem megeskettem a páromat, hogy soha többé nem ejt teherbe! :DD

Másfél éves a fiunk és ismét babát várok! :D

2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) Sok boldogságot ;)
2011. máj. 3. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
aA egyperceseknél igen. Nem mondtam a férjemnek, csak néztem rá és azt gondoltam, hogy ezt soha többé nem csinálom végig, az orvosom úgy fogalmazott, hogy milyen fegyelmezetten csináltam végig ezt az intenzív szülést... Szülés után még kb 2 hétig ha belegondoltam sírnom kellett. 1 éves a kisfiam és a testvért tervezzük :)
2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen!és a szülés után is nagyon sokáig még.most 15 hónapos a lányom, és kb 1éves kora óta motoszkál a gondolat hogy jó lenne egy testvér.

ahogy a többieket olvastam, kb ez az az időpont mikorra az ember lelkileg újra felkészül.ne aggódj ez a nem akarás nem marad örökre igy.

2011. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül :)
2011. máj. 3. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:

A második szülésem nagyon fájdalmas volt, szó szerint azt hittem, hogy ottmaradok. Egybefüggő, brutál fájások, szünet nélkül. Na meg a mindjárt szétszakadok érzése... Félúton kifelé, se kinn, se benn, de ne nyomjak, csak ha fájás is van... 4200gr-os kisfiú.

Aztán idén február 13-án már megint a szülőszobában találtam magam. Amikor jöttek a tolófájások, egy pillanatra átvillant az agyamon, hogy már megint mi a fenét keresek itt? De szerencsére sokkal jobb volt most az egész szülés, mint legutóbb.

2 kislány és 1 kisfiú anyukája

2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, és legutóbb nekem is így indult a szülés. Aznap délelőtt 2 fájás, majd semmi. Aztán déltől szépen újra elkezdődött és tök rendszeres lett. 25, 20 majd 15 perces fájások. Ekkor már mentünk is a kórházba, mert minden alkalommal gyorsan szültem. Mire beértünk 3 ujjnyira voltam nyitva. 2 óra múlva meg is lett a picur.

Könnyű és gyors szülést kívánok!

2011. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Határozottan igen!

de azóta már két gyerekem van- a harmadik tervben!

érdekes a másodiknál már nem éreztem ilyet- bár az nagyon gyors szülés volt- lehet nem jutottam el odáig...

:)

2011. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is minden szülésemnél mikor már alig éltem, kérdeztem magamtól, hogy kellett ez nekem? Aztán megszületett a picurkó és már el is felejtettem. Persze mindig nagyon féltem a szülésektől, ez normális, mindenkinél igy van. Mégis 4-szer mentem el, és annak ellenére hogy az utolsónál tényleg azt hittem nem birom ki, már most sajnálom, hogy többször nem szülhetek, ugyanis már nem tervezek többet. :-)
2011. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után,fájások közepette nem fogsz már ezen töprengeni. A szülés napja is csak 24 órából áll. Arra ügyelj,hogy ne pánikolj be,de ha már nagyon fáj semmi nem fog érdekelni,csak hogy legyél már túl rajta!
2011. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!