Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 srácról lenne szó akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srácról lenne szó akik tesók és nem tudom mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

2 srác van és amint írtam a kérdésbe testvérek.

az idősebbnek van 5 hónapja barátnője de már nagyon sokszor megcsalta velem:(és szeretem és ő is szeret,de mégse képes arra hogy szakítson a barátnőjével)

az öccsének nagyon színpatikus voltam és ezért sokszor találkoztunk.és őt is megszerettem és neki nincs barátnője.most összejöttem vele és a bátyja teljesen kiakadt rám hogy,hogy lehetek ilyen szemét hogy összejövök az öccsével.(nagyon hasonlítanak)

és miattam összevesztek:(és nem beszélnek egymással:(:( nem tudom mit tegyek az lenne a legjobb ha szakítanék vele és hagyjam őket békén?felejtsem őket el?


Kérlek segítsetek:(

nagyon rossz ez így


2010. nov. 4. 21:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bármi kérdésed lenne írd le válaszolok
2010. nov. 4. 21:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szép kis alak vagy mondhatom. Az idősebb tesó meg egy farok.
2010. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, jobb ha elfeljted őket és az összes többi pasit is, amíg nem tudod eldönteni, hogy kit szeretsz és amíg olyan szemét vagy, hogy mások pasiját ellopod.
2010. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de nem loptam el mert nem is tudtam hogy van bnője...és most a napokba mondta el.azt hittem hogy nincs neki..

kicsit megdöbbentem ..mert kihasznált..és meg is mondta hogy csak azért hülyített meg leakart feküdni velem..


és nem vagyok egy olyan alak...mert én mindig szívok.előző barátom 2 hónap után benyögte hogy neki megvan még a régi bnője nem dobta ki.és minden másnap találkozott vele mikor velem nem..

2010. nov. 4. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
"színpatikus" ettől kész voltam xD
2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Túl naív vagy még...

Hány éves vagy??

Az idős testvért töröld ki a fejedből örökre, az a lényeg.

2010. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17
2010. nov. 4. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál, hogy hármasban kéne csinálni?
2010. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Charlie Manson ***** válasza:
Az idősebb tesót felejtsd el, mivel egy szemétláda és elég aljassul viselkedett, mind veled, mint az excsajával, szóval ne törődj az érzéseivel (bár kétlem, hogy lennének neki). Szerintem ha tetszik neked, és te is neki, az öcsivel nyugodtan kezdhetsz kapcsolatot. Persze azért nem árt óvatosnak lenned, és remélni, hogy nem hasonlít a bátyóra...
2010. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feléig olvastam de ennyi is elég. Figyelj! Az idősebb tesónak csak szexre kellesz nyilván ezért nem szakított a barátnőjével, azonkívül gondolj bele, járnál egy olyasvalakivel aki szemrebbenés nélkül megcsalja a barátnőjét? Nem hiszem, hogy Te könyörögtél neki. A fiatalabb tesó viszont megérdemel egy esélyt, add meg neki, hogy a bátyja mit gondol azt meg sz@rd már le! Egy ekkora görény nem érdemli meg a figyelmed! Köszönöm...
2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!