Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánytok ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EdiZeJ kérdése:

Lánytok ti mit gondolnátok egy olyan srácról, aki?

Figyelt kérdés
..., akit már kikészítenek az elutasítások, nem vagyok ronda..., sokan azt mondják h az a bajom h túl kedves vagyok a csajokkal, de most könyörgöm bunkó nem tudok lenni? Mondják azt, h legyek egy kicsit arrogáns de hát... ez egyszerűen nem megy. 19/F
2011. máj. 29. 13:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lányok*
2011. máj. 29. 13:44
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk az kell, hogy nagy legyen a farkad... l/19
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ja és legyen pénzed is, autód stb. !
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem egyszerűen kedves vagy, hanem papucs. Attól pedig minden nő a falra mászik. Erős, magabiztos férfi képét kell sugároznod és nem esz gond:)
2011. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az a bajod hogy olyan csajszikkal kezdesz akik még élni szeretnének: r.banckodni egy macsó mellett meg stb izgalom.Neked az ilyen 30körüli már családtervezésre készülő,vagy egy rossz házasság után lévő elvált nő való
2011. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 19 éves fiatal srác kezdjen elvált nővel. Ugyanmár.. Ő is fiatal és ő is élni akar, csak ő nem akar úgy habzsolni,mint mások. Ettől még simán megtalálhatja a párját.
2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nem is azt írtam hogy neki mi lenne a legjobb hanem hogy az Élet dolgai szerint mik a sperpektívái
2011. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát a magabiztosságommal sose volt gond szóval ezért nem értem hát az a vicc h mamám is ezt mondta h egy elvált nő kellene nekem :D:D de am a viccet félretéve nem tudom h mi legyen... :D
2011. máj. 29. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél túl nyalis :) Szóval érted na. Imádom a férfias udvariasságot, de amikor huszadjára ugranak elém ajtót nyitni, akkor már bosszant :D
2011. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen nem a megfelelő lányok között keresgéltél - és hogy nem léptél elég hamar annak érdekében, hogy az ismerkedést továbbvidd a kapcsolat felé, és már elkönyveltek "csak barát"-nak, onnan pedig nehéz továbblépni. Nem lehetetlen, mellesleg, csak trükkösebb. Ezért érdemes hamar lépni. Persze azért ismerd meg előbb, amennyire lehet, de ha már elég biztos vagy benne, hogy jó lesz, akkor lépj.
2011. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!