Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZAKÍTÁS. Hogy éljem túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZAKÍTÁS. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

kb 1 éve beszélgetek egy csajjal én már kezdettől fogva szerettem de volt hogy fél évig nem is tudtam róla ez hosszú történet... és 1x mondta még eszébe jut az ex barátja segítsek elfelejteni.. mondtam oké.. tegnap írta hogy egyre jobban fent áll ez a dolog és hagyjuk egymást.. ám ma kibékültünk mondván ÖRÖKRE együtt leszünk, ezt sokszor megemlítette és ma írta hogy nem kell mellé úgy pasi hagyjuk egymást jobb lesz így sajnálja meg hogy nem bírja megbecsülni a jót meg ilyenek, igazából most nem tört le annyira mint tegnap, de megviselt..


Kérdésem: hogy tegyem túl azon magam, hogy ne nézzem az adatlapját hogy kikkel van stb . és hogy felejtsem el?:S


2010. nov. 4. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, h nem szerelmes beléd és el kell felejtened.Úgy nehéz lesz, ha tartod vele a kapcsolatot!Nálam csakis úgy működött a felejtés, h teljesen kitöröltem az életemből, aztán ha már nem érzel iránta semmit visszaengedheted.
2010. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából ezt tudtam hogy így lesz ugye sejti az ember.. de nem bánom már elválunk emberin és ennyi:) Köszi szépen!
2010. nov. 4. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok most, csak engem a barátom dobott, és nem tudom miért, és igazán ő sem. Csak hülye okokat mond :/ Nem tudom elfelejteni, mert néha rám ír msn-en, pedig már egyszer töröltem is, de lelkifurdalásom lett :S Tiszta hülye vagyok, mert mindig megnézem az adatlapját, mindenhol, ahol fent van :S Már kikészítem saját magam, mert ő meg még reményt is kelt bennem :/ Pedig jobb lenne őt elfelejtenem, akármilyen jól is éreztem magam mellette, nem érdemelt meg. És téged sem az a csaj, felejtsd el őt, töröld ki az életedből. Nehéz lesz, de idővel sikerülni fog :)
2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy ne nézd az adatlapját, foglald el magad valami mással, próbálj meg ne gondolni rá, beszélgess más lányokkal.
2011. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Namilesz Teosztasz válasza:
de ismerős ez a félév...:D
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!