Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van szóba hozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van szóba hozni ha nem tesz ellene?

Figyelt kérdés

Próbáltam barátnőmmel beszélni például a súlyáról. Tudja hogy vékonyan mint ami volt vonzóbb is volt. Gondolatam motiválja majd..Tévedtem ..de azóta is szóba hozza hogy tudom kövér vagyok ha mondjuk az ölembe ül..stb.


Pedig már nem szólok érte. De magától hozza szóba és a hangján hallani hogy ő is így gondolja.


De minek van felháborodva ha nem tesz ellene?


tegnap 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz ám elkezdeni a sportot, ha valaki nem egy olyan sportolós típus. Lehet megvolt/megvan benne a szándék hogy dolgozzon magán, csak túl hamar szóltál be neki. Valszeg rosszul esik neki, úgy meg még nehezebb neki állni alakot formálni meg stepp padon ugrálni.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez a tehen semmit sem fog tenni a fogyasert, csak sertodes, feltekenyseg lesz.
ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
De nem is a sportot kéne elkezdeni, hanem a kajára figyelni.
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

EMPÁTIA.

Egyáltalán miért hízott meg, kezdjük ott. Én csúnyán depressziós voltam. De lehet ez akár új gyógyszer miatt (pl fogamzásgátló, szteroid terápia), élsport hirtelen abbahagyása, bármilyen olyan EVÉSZAVAR (igen, jól olvastad) ami túlevéssel jár, vagy akár csak valamit akar pótolni az evéssel (unalom, stresszkezelés, szexhiány, törődés és szeretet hiánya, barátok, sikerélmény vagy bárakármimás hiánya). BESZÉLJ VELE ERRŐL. Ha kell adj neki segítséget (fog kelleni…)

És ha már segítség. A foggyále nem segítség. Menjél edzeni, addig én nézem a kedvenc sorozatunkat. Főzzél magadnak valami egészségeset, addig én rendelek magamnak egy 32-es pizzát. Ugye érted hol a baj?

Előző témára visszatérve, empátia. Tegyük fel, te mondjuk nem vagy jó az ágyban, nem kielégítő veled a szex (legalább olyan érzékeny téma a nőknek a kövérségük is…). Hogyan szeretnéd hogy ezt közöljék veled? Úgy, ahogy te közölted a dolgot a pároddal?

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!