Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáltál volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltál volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm, aki olyan, mintha a testvérem lenne. Együtt nőttünk fel, mindent megosztunk egymással. Nemrég elmesélte, hogy hizlalja a barátját. Annyira nem ért meglepetésként egyébként, mert ez már nem az első pasija. Nem teljesen értettem, de ez valami szexuális fétis náluk, amit mindketten élveznek. Furcsa, de én nem ítélkezem, nekem is vannak furcsa dolgaim.

A lényeg, hogy úgy alakult, hogy a párjával kiugrottunk ketten megebédelni a mekibe. Barátnőm elmondta mit kell rendelnie, és meg kell ennie mindent, és ha valamit meghagy, akkor majd meséljem el neki, és hogy ne dőljek be a színészkedésnek, mert ezt a mennyiséget már meg tudta enni korábban többször is. Elmentünk, ki is kérte az adagját, de félúton abbahagyta, és megkért, hogy ne mondjam el a barátnőjének. Mondtam, hogy én nem fogok hazudni neki, mire folytatta az evést, de láttam, hogy nem nagyon bírja. Megint bepróbálkozott, mire azt mondtam, hogy még meglátom. Végül a kirendelt adagjának kb a 2/3-át ette meg.


tegnap 22:57
A kérdező szavazást indított:
Én ezek után elmondanám a barátnőmnek. Hozzá köt a "hűség", és egyébként is megígértem neki.
Falaznék a srácnak, és füllentenék a barátnőmnek.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már a legelején a barátnővel közöltem volna, hogy én nem vagyok részese a szexuális életüknek. Ha ellenőrizgetni akarja egyen vele, de engem hagyjon ki.

Kb ezt mondanám el most is, ha rákérdez, csak szerencsésebb előre behúzni a határokat.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem szavazok. Teljesen elhatárolódom ettől az elmebajtól. Semmi közöm a magánéletedhez és az elmebetegségedhez.

(Amúgy teljesen egyértelműen kamu a kérdés...)

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Betegek ....
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez brutális, már ha igaz. Egyik félből se láttam még ilyet szerencsére.
ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!