Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan helyzetben, hogy már megvolt az eljegyzés, vagy esküvő, és kiderült hogy megcsalt a párotok? Hogyan derült ki, és hogyan reagáltátok le?

Figyelt kérdés

ma 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azonnal végett vetnék a kapcsolatnak.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak házasságkötés után derült ki, hogy régóta csalt. Válás lett a vége.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak talonozott állandoan masokat lesett állandoan aztán még ő volt féltékeny!

Egyre brutálisabb veszekedeseink voltak mert engem allandoan kritizált elnyomott mas nőket bezzeg soha.

Es ahogy kezdtem tonkremenni az egészbe egy ido mulva kiállni magamért önmagamért, azzal viharosan ívelt lefelé a kapcsolat. Eljegyzésbontásig is.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közvetlen eljegyzés előtt derült ki, hogy megcsal a "jaj csak barátom, olyan mintha a bátyám lenne" kategóriájú csávóval.

Már meg is volt a gyűrű, de hála Istennek korán kiderült a dolog.

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jegyben jártunk, az esküvőt terveztük, amikor megcsalt a cégnél dolgozó egyik titkárnővel. A csaj persze beleadott apait-anyait, jó fogásnak gondolta (jogász volt a vőlegényem, én is az vagyok).

A lényeg, kiderült, én szakítottam.

Akkor ő szakított a csajjal, és könyörgött, de én befejeztem vele.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzés még nem volt, csak emlegette, hogy én leszek a felesége, de aztán néhány jelből rájöttem, hogy a haverja feleségével múlatja az időt, amíg én dolgozom. Az én lakásomban. 🤢
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, és már terhes is voltam amikor rájöttem, hogy a kapcsolatunk alatt szinte végig az exét fűzte, szexchateltek, a lakcímemet is megadva áthívta a csajt a lakásomra, amíg dolgoztam. Arra nem tudott választ adni, hogy minek jegyzett el és vállalt velem szabad akaratából közös gyereket, ha ez fut a háttérben.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, az lemaradt hogy úgy bukott le, a hülye bejelentkezve maradt a facebookjába az otthoni laptopon, én meg be akartam lépni a sajátomba, amikor éppen nem volt otthon. Ahogy megnyílt az ablak, voilà, jött is az üzenet a csajtól. A folytatás meg elég kiszámítható, már nem vagyunk együtt 😅
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!