Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja kiderült hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja kiderült hogy párom hazudott.Azóta próbálok túllépni rajta és elfelejteni,de már nem tudok bízni benne.Naponta szeretkezünk,ami jó is,de úgy érzem hogy csak ez tartja már bennem azt hogy el ne hagyjam. Valakinél volt hasonló?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt kiderültek dolgok (nem megcsalás), bár már abban sem vagyok biztos.Iszonyatosan szerettem/szeretem,de ott valami eltört bennem.Probáltam vele megbeszélni,de ahelyett hogy igazat mondott volna bele hazudott a szemembe ismét.Magamba keresem azóta is a hibát, és minden nap ezen kattogok.21 éve vagyunk együtt.Próbálok megbocsájtani de nem megy.Ugy érzem már sose fogok bízni benne.
tegnap 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Miben hazudott? Nem mindegy
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te döntesz, hogy jó ez így neked, elnézed, hogy hazudik, bizalom nélkül is folytatod, vagy ezzel lezártnak tekinted és egyedül folytatod.

Egy biztos: soha többé nem lesz olyan a kapcsolat, mint előtte. Erre felesleges várni.

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tudsz rajta túllendülni akkor külön kéne válni.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is hazudozott nekem. Elegem lett belőle. Aki nem tisztel téged annyira, hogy őszinte legyen veled, arra kár időt pazarolni.. Ez így nem kapcsolat..
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazudott, az baj. Persze nem mindegy, hogy miben, de a hangsúly azon van, hogy hazudott. Ha nem tudsz bízni benne már, az pláne nagy baj, de érthető, mert a hazugság a legrosszabb tényező egy kapcsolatban.


A mi kapcsolatunk alapja az őszinteség. Amíg ez meg van, tudunk bízni egymásban.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy miben hazudott.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lady Beth ***** válasza:
100%

Teljesen természetes hogy így érzel a történtek után.


Mennyire súlyos dologban hazudott?


Mert a tovább azon múlik, hogy ez mennyire súlyos. Nem mindent tud az idő, esetleg terápia, megoldani.

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!