Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem lenne furcsa?

Figyelt kérdés

Párommal hétvégente tudunk csak találkozni, akkor minden szép és jó. Hétközben pedig marad az írogatás.

Ami nekem furcsa az az, hogy nem tudunk írásban normálisan beszélni, a "legfolyamatosabb" beszélgetésünk is úgy néz ki, hogy legalább 10 perc eltelik 2 válasza között. Alapból ezzel nincs is bajom, mert mindenkinek megvan a saját élete, nem fog állandóan a telefonján lógni és ez így is van jól. Na de hogy soha nincs egy 10 perce amit így rám tudna fordítani? Miért lehet ez?


tegnap 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

S ezt már megkérdezted tőle, hogy miért van így?

Beszélj vele néha telefonon, ha folyamatos, azonnali kommunikációt akarsz.

tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fura.
tegnap 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent én is ilyen vagyok. Beszéljétek telon irogatas helyett
tegnap 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha telefonon beszéltek inkább. Sokan vannak, akik nem igazán írogatósak.
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert unalmas várni a válaszodra. Ha csak szmájlikat küldesz, akkor ugye érdektelen. Ha hosszú válaszokat, arra várni kell. Aközben elkezd mást csinálni, másra figyelni, és azt befejezi.


Ha az osztatlan figyelmét akarod, hívd fel.

tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Annyit tudok tanácsolni mint a többi, próbáld meg felhívni, vagy megkérdezni hogy akarna-e telózni, esetleg videókamerázni mert látni szeretnéd beszélgetés közben. Ha az is csak pár percig tartana, vagy mindig mást csinálna közben, esetleg elutasítana akkor hagyjad.
tegnap 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez csak egy szeretői kapcsolat. Mégis mit szeretnél?
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno én az exemnél örültem neki, ha aznap egyálatalán méltóztatott visszaírni. Persze ez nem normális, de sztem az, hogy 10 percenként válaszol az még nem kellene, hogy probléma legyen.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ez az írkálás nagyon rongáló.Nálunk sokat ártott,úgyhogy én biztos nem engedném még egy kapcsolatomban.Maximum néha,ha valami konkrét dllog van és nem tudod hívni a másikat.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szégyen... Hogy mi? A párod?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!