Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem/nekünk furcsa...

Csak nekem/nekünk furcsa terhesen a szex?

Figyelt kérdés
Párom se "erőlteti" annyira, nem tudjuk milyen hatással van a magzatra, nem "zavarja-e"?
2011. dec. 4. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

huuh, én soha nem tudtam koncentrálni miután elkezdtem érezni a mozgását...és mikor kezdett el mindig mocorogni, na mikor???persze hogy pont akkor...:)

amúgy elvileg nem zavarja, de mi sem vittük túlzásba:)

hány hetes vagy?

2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Sry a viccért, de igaz

1ö harmad mindegy

2dik harmad óvatos kutyapóz

3dik harmad farkaspóz (ül a lyuk mellett és vonyit)

ennyi

2011. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Szerintem 1. babánál sokan vannak így ezzel. Mi is eleinte aggódtunk, de a dokim megnyugtatott, hogy ő esetleg kellemes ringatòzást érezhet és amíg ő nem szól, hogy vège a házaséletnek addig használjuk ki az időt.Főleg, hogy szülés után 6 hétig nem lehet aztán meg már a fáratság is közénk fog álni!33 hetes vagyok aktívan szexuális élettel!:-)

2011. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21: 11 es vagyok mi az a farkaspóz?
2011. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
odaírta zárójelbe
2011. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

12.hétben vagyok, igazából tudjuk/tudom, hogy nem lehet tőle baja, meg óvatosan is csináljuk, csak maga a tudat. Meg az a műszer amivel a hüvelyi uh-ot csinálják, az se sokkal hosszabb..., nem?

2. válaszolónak meg csak annyit mondanék, hogy értem a viccet, de abban is biztos vagyok, hogy pasi vagy és még nem az érettebb korosztályból!:)

2011. dec. 4. 21:49
 7/20 anonim ***** válasza:
jogos, csak 35 vagyok , ha akarod átturizhatod a magazinokat, azok is azt fogják mondani, amit én
2011. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi utolsó pillanatig szexeltünk, talán ez is indította be a szülést... utána viszont 2 hónapig nem voltunk együtt.
2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Olvastam már ezt a viccet másik kérdésnél is, akkor is azt gondoltam valami humoros "hülegyerek" írta.( Ha oda is Te írtál, akkor boccs!):)

Szerintem ez a válasz akkor lenne jogos, ha pasi lennék és azt kérdezném, hogy milyen pózokat alkalmazzunk terhesség alatt? Nem így gondolod 35 évesen? Vagy ha nem, akkor elmagyarázod, hogy milyen lyuk mellett üljek?:D

Utolsónak: örülök, hogy nálatok nem merült fel ez a probléma!:)

2011. dec. 4. 23:47
 10/20 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok és körülbelül minden második nap szeretkezünk! Kívánom is nagyon! Mondjuk sose volt ezzel bajunk!:)

Ami nekem jó, a picinek is jó!

2011. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!