Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem/nekünk furcsa...

Csak nekem/nekünk furcsa terhesen a szex?

Figyelt kérdés
Párom se "erőlteti" annyira, nem tudjuk milyen hatással van a magzatra, nem "zavarja-e"?
2011. dec. 4. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nekünk sosem okozott gondot. nyugodtam lehet szexelni, a baba semmit nem vesz észre,max kellemes ringatózást s orgazmusnál simogató méhössszehuzodást.

ha minden ok, a doki nem tilt nyugodtan!

első babámnál heti 3-4x biztos volt szex, kiirt napon be kellett feküdnöm elötte este még együtt voltunk...

most 28hetes vagyok, s bár ritkábban de együtt vagyunk heti 1-2x.

2011. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Viccíró!Nem is értik! XD


A LYUK a Te vaginád, a pasid ül melletted és sír/farkasüvöltést hallat mert nem lehet/ajánlott már szexelni.

ANYÁM

2011. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mi is együtt vagyunk, sőt én talán még jobban is kívánom és a páromnak is vonzó vagyok így hassal és azt mondta, hogy jobb azóta neki, mióta kismama vagyok ( mondjuk ez lehet pszichés nála ) :). Szóval nyugodtan, de ha valami probléma merül fel / akár vérzés vagy utána görcs /, akkor beszélj az orvosoddal...

23+6 hkm

2011. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a terhes szexet! Olyan mintha hármasban csinálnánk! Mindig mozgolódik a babám , ha akarunk valamit kezdeni egymással.
2011. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi kb.:1,5 hetente vagyunk együtt, a párom nem erőlteti, sőt, ő már rá is kérdez, ha én akarom, hogy "Biztosan nem lesz semmi gond?"Pedig már második baba.Ennél sűrűbben nem is kívánom, de a másfél hét kihagyás után nagyon jó tud lenni, és jól is sikeredik mindig:)

Persze, hisz' ki vagyunk éhezve a másikra:)

A magzatot nem zavarja, ha problémamentes a terhességed, akkor nyugodtan mehet a szex!

2011. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 xStefix ***** válasza:
Ehh, dehát szex közben nem a gyerkőcre kell figyelni! Vagy a párod nem "dolgozott" még akkor eleget. ;))
2011. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én babám rettenetesen aktív. Nem tudunk egymásra koncentrálni így rendesen. Mindig elvicceljük a dolgot csak.
2011. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem akkor aktivizálni fogjuk magunkat, ha minden rendben lesz holnap a babával, megyünk uh-ra!

10:42-es válazolónak meg csak annyit, hogy nem vagyok sötét, de amint látom Te nem érted amit én írtam!!! Én NŐ vagyok, így maximum a kulcslyuk mellett ülhetek! Amennyiben pasi lennék, és úgy tettem volna fel a kérdést, akkor lenne a lekezelő válaszod helytálló! Azt hiszem ezt már egyszer le is írtam, de akkor se sikerült megérteni!

A többieknek nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!:)

2011. dec. 5. 18:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk sokkal ritkább lett a szex (én amúgy sem vagyok nagy étvágyú), a férjem is kevesebbszer kívánja, azt mondta, hogy őt zavarja a tudat, meg nehogy bajt okozzunk. Engem nem zavarna, de őt igen.
2011. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
+ még azt is mondják,h az endorfin, a boldogsághormon felszabadul, a babához is jut, azt veszi le belőle végeredményben,h ÉLNI JÓ. Az én fiaim nagyon nyugodt, mosolygós gyerekek.
2011. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!