Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit hiányolsz a kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amiben te nem nyújtasz eleget a párodnak? Ezek áthidalható problémak? Hiszen együtt vagytok.
ma 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyféle nő tudok lenni es nem tudok egyszerre lenni plazacica, vagy barna felc.gány szolis fekete haju muszempillás, de szomszedlanyeffektem sincs, es nem vagyok vörös szeplős csajszi se, vannak molettebbek vekonyabbak szendébbek cserfesebbek, az életben van 1000 féle másik én abbol vagyok 1.(es nem is rossz nő hanem az egyik "kelendő")


És amikor tokmindegy melyik páromat érdekli a másik 999, korbetekeredik a nyaka meg mindegyikkel neki jo a szex is akarkivel is lenne, szemeznrk flörtölnek esetekben tarskereznej talonoznak is vagy ismerettségeket epitenek ki majdani numerákhoz, én nem érzem ezeket áthidalhatónak.


Kapcsolatban lenéz lekezel azt hiszi en pitizzek érte gyökerek mellettem képesek nőzni is, és fura mikor kidobom vagy lecserélem, (akkor menjenek éljenek, nekem olyan kéne akinek ÉN számítok), hogy erre nekiállnak könyörögni küzködni kapálózni, meg még én vagyok a szemét kva, meg aki átverte. Meg teljesen bele vannak betegedve hogy nem alázhatnak taposhatnak tovább. Ilyenkor jönnek a szánalmas kézkérések is.


(Amikbol nyilván megint az lenne ha kibékülök, hogy aláz tapos hanyagol csal továbbra is mivel tapasztalat. Ezek kapcsolatban nem képesek szeretni, szakitások után meg nem is értem minek alázzák magukat meg sírnak rínak játszák a hattyúk halálát aztán meg kvznak le meg dühöngenek.

Röhögve taposom már ilyenkor őket. Illetve csak taposnám, mert sok bajt is okoznak sajnos bosszukbol. A zaklatastol kezdve a ragalmazáson át hogy tonkre akarnak tenni vagy megolni kirugatni is meg végtelen a skálájuk. Ilyenkor szeretném a fekete ozvegy torvenyt hogy simán halnának inkább meg es hagynának békén dugulnának el minthogy évekig zaklatnak.)

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*És ezek amugy a rendes korrekt pasik akikkel tiszta szerelemmel indul minden a kapcsolat komoly, csak ugye bennük sacc 1 év elkezd mulni a szerelem vagy féltékenykenységük kialakulni es kezdenek másokra nyitni akár mert kell az egoboost mert kisebbségi komplex féltékeny vagy akár mert miert ne a c.gkva is szép és szexi neki.
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es, egyébként sokszor arra gondolok, jó lenne egy olyan platform, vagy valami, ahol ezeket az embereket egyszerűen "fel lehetne írni", a többiek érdekében, és akkor egy új kapcsolat esetén rá lehetne nézni erre a "listára", rajta van-e az illető. Persze ez nyilván törvénybe ütköző dolog, ilyet nem lehet csinálni, vissza lehetne élni vele stb, pedig hasznos lenne. (Férfiként írom)
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1


Fú ebben azért te is hibás vagy, mert ilyen párt választottál...

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!