Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első komoly-fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első komoly-felnőtr kapcsolatotok? Mi miatt ért véget?

Figyelt kérdés

ma 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen jöttünk össze, de 22 éves koromig tartott. Így ez komoly is volt, felnőtt is.


18évesen összeköltöztünk, pontosabban hozzáköltöztem. Dolgoztam suli mellett, nem ő tartott el.


Nagy volt a szerelem, imádtuk egymást.

De az utolsó évben megváltozott. Elkezdett inni, majd drogozni. Folyamat feszültség volt benne, rajtam vezette le. Egy ideig tűrtem, majd mikor elakartam hagyni, jöttek a fenyegetőzések, verés stb.

Végül megerőszakolt én pedig távoltartásit kértem.


Utána még 1 évig hivogatott, irogatott.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 19 évessen jöttünk össze és együtt vagyunk. 42f
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit valóban komolynak is és felnőttnek is tartok, az még most is tart :D 21 éves voltam, amikor összejöttünk, lassan 11 éve. Előtte nem igazán voltam se felnőtt, se a kapcsolataim nem voltak igazán komolyak- volt egy, ami ~2 évig tartott, de az a hosszát leszámítva nem igazán volt komoly, heti 2-3 alkalommal összejöttünk esténként dugni meg filmezni meg ilyenek, és azt hazudtuk, hogy ez egy párkapcsolat. Előtte meg még az 1 évet se érte el semelyik kapcsolatom sem.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam amikor összejöttem az exemmel. Nagyon sok probléma volt vele és a viselkedésével. 7 évet voltam vele, de addig minden hogy bántott. Fizikailag, lelkileg, mindenhogy. Folyamatosan féltékeny volt, aminek semmi alapja nem volt, megszabta, hogy milyen ruhát hordhatok, sminkelhetek e stb. Nem bírtam tovább vele. 7 év után 25 évesen hagytam el. A férjem pedig utána következett.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első párkapcsolatomban vagyok és remélem benne is maradok.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Különböző okok miatt. Volt amit én csesztem el, de az exek is megérnek egy misét. Szerintem egyiket sem lehet felnőtt kapcsolatnak nevezni. Illetve ami annak indult azt én rontottam el sajnos.

Előzőek, nektek sok boldogságot kívánok!

ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindig a pasik miatt csak. Nem terveznek holtomiglanot tizen huszon harmicévesen. 40 esen meg már rigolyás taták.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

16 voltam, és 5 évig voltunk együtt. 20 éves koromban összeköltöztünk, és kb. az tett be, 21 voltam, amikor szakítottam. Igazából akkor már nem strapálta magát, jó volt a langyos vízben neki.

Amúgy 5 évvel idősebb volt, mint én, házasságot akart velem, gyerekeket, és házat is akart venni (jól keresett, jó természetű pasi volt). Csak én valahogy addigra nőttem fel, és kinyílt nekem a világ, mást akartam már.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
8. Huszonévesen házat venni, gyereket tervezni? Hát ez nekem minden csak nem langyos víz. Főleg jelen gazdasági körülmények között.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat évig voltunk együtt. Rájöttem, hogy nem szeretnék tovább vele élni. Semmi különös, kiszerettem belőle, elváltak útjaink. Nem volt rossz, sok közös élményünk volt együtt fiatalkorunkban. 26 évesen jöttem el.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!