Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasival kezdenél komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A.: Szépen keres, de nincs szinte semmi pénze, mert elkölti. Mindig rendkívül jól öltözött, drága órát visel, drága telefont használ, gyönyörű lakást bérel, minőségi élelmiszereket fogyaszt. Utazik, sportol, művelődik.


B.: Szépen keres, de szinte semmire nem költ, csak gyűjti a pénzt. Turkálós/kínai ruhái vannak, nincs órája, olcsó telefont használ, olcsó lakást bérel, a kaján meg pláne spórol. Nem utazik, csak ingyenes sportokat csinál, moziba, színházba, kiállításokra nem jár.


2022. okt. 24. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Már megint a két véglet.

Árnyaltabban nem tudod látni a világot...?

2022. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem.
2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elég butának tűnik, így egyikkel sem.
2022. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért a végletekben gondolkozol?


De ha ilyen erőszak a kérdés akkor inkább az A, mert a B igénytelen

2022. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, megint te vagy?
2022. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát egyik se alkalmas komoly kapcsolatra.

Az első túl hiú, olyannak képzelem, aki kifele él. Na, ez egy kapcsolatban elég komoly problémákat tud okozni. Az ilyen ember valószínűleg részben engem is azért venne maga mellé, hogy "mutogathasson", azt meg nem akarom. A "művelődik" jó pont. A "sportol" is, bár ha elsősorban a külső miatt csinálja, akkor rossz pont inkább.

A második meg tökjó, hogy spórolós, viszont én szeretnék időnként kiállításra, moziba, színházba, múzeumba járni, nekem fontosak a közös programok egy kapcsolatban. Szóval ha így is sajnálja a pénzt rá, akkor felejtős. Az viszont, hogy nincs órája, olcsó telója, lakása, ruhái vannak, nem zavar.

2022. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik se. Se olyan nem kell, aki azért képtelen spórolni, mert a legfontosabb számára a látszat, se egy olyan, aki inkább nyomorog, bár élhetne normálisan is.

Én a kettő között mozgok. Megengedek magamnak dolgokat, amik nem életbevágóan fontosak, de igyekszem félretenni is mellette. Ez lenne a normális. Ilyet keresek.

2022. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább egyikkel sem, de ha muszáj választani, akkor az A, mert én művelődős, eljárós típus vagyok, és nem passzolnánk valaki olyannal, akinek erre nincs igénye (azt, hogy milyen ruhában van, letojom). De nyilván az lenne az igazi, ha egy jó pénzügyi kultúrával rendelkező, de nem "otthon eszi a penész" jellegű férfi lenne.
2022. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Már megint két kaki közül kéne választani. A parádés koldus és a sz.rrágó kisember. Csodálatos.
2022. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!