Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet komoly kapcsolat köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolat köztünk vagy inkább szakítsam meg vele minden kapcsolatot ?

Figyelt kérdés

37 éves srác vagyok. Két hónapja kezdtem el ismerkedni egy 36 éves lánnyal aki nagyon tetszik nekem.

Eleinte döcögös volt a kommunikáció. Aztán kicsit jobbá fordult. Odáig jutottunk elég jól eltudunk beszélgetni. Örültem is neki. Bevalotta nekem nem tud megbizni a férfiakba. Ezért olyan óvatos és visszafogott. Ennek az a oka édesanjával az apja durván bánt. És ő olyan férfival találkozott kb 10 éve akivel szépen müködtek a dolgok egészen az eljegyzésig, aztán a férfi kimutatta a fogafehérjét és több alkalommal féltékenységijelenetet rendezett. Aztán szexualisan is molesztálta. Holott semilyen intim kapcsolatot nem akart a hölgy a házaságig. Látszik ez miatt ő megviselt. Mondtam neki én nem leszek ilyen vele. Türelmes is leszek hozzá. Nem fogok arra hajtani (komolyan gondoltam) meg folytassuk az ismerkedést. Azt mondta rendben. Aztán jött a következő hét ahol szerettem volna vele tölteni a hétvégét. Megis kérdeztem tőle mit gondol erről. Őrült elméletbe az ötletnek. Aztán hétvégén mikor környezetébe voltam mindennel és mindenkivel foglalkozott csak velem nem. Aztán amikor rám is jutott az idejéből, megint döcögössé vált köztünk a beszélgetés. Már én éreztem kínosnak magam.


Kérlek vegyétek komolyan a kérdést, mert kényes és komoly a téma. És jó döntést szereznék hozni.

Meg elsősorba szeretnék olyan srácoktól választ kapni akik hasonló cipőbe jártak/járnak, mint én. Esetük, hogy oldódott meg? Mi segített a kapcsolatuknak, ha együtt maradtak stb? De legjobban olyan hölgyek válaszált várom akik sajnos voltak ilyen helyzetbe de tudnak róla már névtelenül beszélni.



2023. júl. 28. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
37 éves srác, 36 éves lány 😂
2023. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es Gratulálok! Jól megfigyelted lényeget! Kívánom enyi hiba legyen csak mindenki életébe!
2023. júl. 28. 06:09
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
36 évesen szűz?
2023. júl. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Itt az volt a baj, hogy ennyi idősen fiúnak és lànynak hívod magatokat. Egy ennyi idős ember màr javàban nő és férfi. Szerintem döntsd el, mennyire kell neked ez a nő, ha nagyon, akkor fogadd el, hogy rengeteg energiàt kell bele feccölni, akkor is, ha a végén majd elutasít. Az is lehet, hogy Te nem kellesz neki eléggé. Azért azt valljuk be, ha valaki kell, akkor nem szàmítanak a kifogàsok. Vagy pedig keresel egy másik nőt, akivel nincs ilyen jellegű probléma, és akar Téged.


Ha meg akarod hódítani, lehet hónapokig tart, és kedveskedned kell neki sokszor, bizonyítani, hogy benned bízhat, stb.

2023. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a következő 10+ évet ki szeretnéd dobni az ablakon akkor nyugodtan folytasd az udvarlást.
2023. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, szerintem nem sokan vannak/voltak ilyen helyzetben, nem igazán tipikus az, hogy ennyi idősen nincs érdemi párkapcsolati, illetve szexuális tapasztalata az embereknek. Az exes sztori is sántít, te magad írod, hogy amikor együtt voltatok, akkor mindennel és mindenkivel foglalkozott, csak veled nem... ha az exével is így tett, akkor szinte törvényszerű, hogy az ex kiborult. Az meg, hogy még az eljegyzés után sem volt szex... hát egy egészséges férfiember jó, hogy bepróbálkozott. Hogy a hölgy molesztálásnak vette... hát engem a párom naponta "molesztál". Közeledik hozzám, mert kíván, ami egy párkapcsolatban teljesen normális az emberek többségének.

Értem én, hogy két hónap után még jó ötletnek tűnik várni rá, de azért itt komoly gondok vannak a hölggyel. Ha gyerekkorában traumák érték, menjen el pszichológushoz, dolgozza fel, de ne a másik féltől várja el, hogy ő alkalmazkodjon és működjön vele együtt traumatikusan. Ebből így soha nem lesz egy egészséges és élhető párkapcsolat.

2023. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"...mindenkivel foglalkozott csak velem nem. Aztán amikor rám is jutott az idejéből, megint döcögössé vált köztünk a beszélgetés."



Egyértelműen nem kellesz neki, fölösleges erőltetni az ismerkedést. Búcsút ints neki.

2023. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hany éves korodig leszel még srác...
2023. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem lehet komoly, de nagyon még laza se, mert nem vagy az esete!
2023. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!