Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első komoly-fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első komoly-felnőtr kapcsolatotok? Mi miatt ért véget?

Figyelt kérdés

ma 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
19 évesek voltunk, több, mint 3 évig tartott. Engem folyton kérdezgettek, mikor lesz már eljegyzés, de neki esze ágában sem volt elkötelezni magát. A kapcsolatunk lassacskán elkezdett kiüresedni, aztán egy csúnya veszekedést követően elrohant, és ezzel vége lett. Így utólag látom, hogy ennek így kellett lennie, én is éretlen voltam, de akkor nagyon rossz volt.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es, ez 1990-ben volt.

A langyos víz másban nyilvánult meg, ellaposodott a dolog bizonyos része.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

25 évesen feladtam a kölcsönös szerelem reményét és összejöttem az első pasival, aki akart tőlem valamit. Addig mindenkit leráztam, mert átlag 10 évig is képes voltam/vagyok akár plátóian is szerelmes lenni ugyanabba.

Akkor rájöttem, ha így folytatom, egyedúl maradok teljesen anyagilag is ezért összejöttem egy rettentő csóró sráccal érdekből.

4 év múlva tudtam tőle megszabadulni, amikor szerelmes lettem. Akkor volt sok szép évem. Emiatt van gyerekem is.

ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

17 évesen jöttünk össze, felnőtté alakult a kapcsolatunk. Mindig is komolyan gondoltuk egymással, de nekünk magunknak is fel kellett nőnünk. Egymás mellett fejeztük be a középiskolát, kezdtük és fejeztük be az egyetemet, laktunk együtt kollégiumban, lakótárssal és végül kettesben is.

Végigkísértük, ahogy felnőtté váltunk, kialakultak a saját szokásaink, megszilárdult a személyiségünk. Sokféle állapotban ismertük egymást, és ami talán a kulcsa volt az egésznek, hogy amellett, hogy hatással voltunk egymásra, teret adtunk a másik kibontakozásának is, akkor is, ha ideiglenesen eltávolodtunk egymástól. Ha igazán őszinte akarok lenni, akkor szerintem mindkettőnk részéről volt olyan, amikor a ragaszkodás és az ismeretlentől való félelem tartott benne minket a kapcsolatban, de végül újra és újra egymásra találtunk és azt érzem felnőttként is egymás mellett döntöttünk. Ami a legnagyobb kihívásokat okozta: felnőttként átélt kezdődő vonzalom, kísértés (mivel nekünk az újdonság varázsa egymással kamaszkorunkra esett), szülőkről való leválás, útkeresés, a változás igénye (amiben a másik bármit is csinál, akadálynak tűnik, hiszen ő az eddigi életünket jelentette, nem valami újat). Viszont végül mindent sikerült egymás mellett megoldani és feldolgozni, úgyhogy a kérdésre nem teljesen tudok válaszolni, nekünk nem lett vége, 10 éve vagyunk együtt és nemrég házasodtunk össze. :)

ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!