Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mutogat a párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogat a párjának kabbe jelet?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a párja beszokott neki inteni.

Azt mondta neki, azért van ez,mert már elmélyült annyira a kapcsolatuk.

Csak szerintem tiszteletlenség és bunkóság egy felnőtt férfitól.


tegnap 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Neked más a humorod, ennyi az egész.
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is be szoktunk mutatni egymásnak a párommal.

Aki ebben nem látja a poént, valamint náci karlendítéshez hasonlítja, annak borzasztóan egysíkú élete lehet. Milyen humorérzék nélkül élni?

tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12.


Tehát szerinted az is vicces? :D Végül is én szeretem a morbid humort, de a többség nem fogja értékelni, ha előadsz egy ilyen lendítést mondjuk a Dohány utcában.

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 te nem tudsz szöveget értelmezni?? Mondjuk miért lepődök meg.

Tehát elmagyarázom. Aki ebben nem látja a poént, valamint, és ezt egy karlendítéshez hasonlítja, az hülye.

Érted már? A náci karlendítés nem poén :D most komolyan magyározkodnom kell azért, mert te nem tudsz olvasni...?

tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszi, hogy random emberekhez odamegyünk és jól beszólunk nekik. Ez nem így működik. 6 hónapja vagyok egy másik munkahelyen és még mindig nem tudom pontosan, ki értékeli az ilyesmit és ki nem. Nem úgy van ez, hogy mindenkinél poénkodással kezdünk. Nagyon óvatosan kell az ilyesmit felmérni, nem egy embert sértettem már meg ártatlannak tűnő viccelődéssel. Sőt, én meg szoktam várni, amíg valaki velem kezd el csipkelődni. Viszont úgy is jártam már, hogy kaptam az ívet, visszaszóltam humorosan, szó szerint sírás lett belőle.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!