Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akart csókolni a főnököm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akart csókolni a főnököm, szóljak a párjának?

Figyelt kérdés
Meg akart csókolni a főnököm, (velem egy idős) de én nem hagytam. Neki és nekem is van párom. Megígértem neki, hogy ez a mi titkunk marad. Ismerem a párját, nem valami kedves velem és baromi féltékeny rám. Szóljak neki? Félek elvesztem az állásom. Szerintem sosem fog kiderülni. Megbeszéltük, hogy lakat a szánkon és csak a mi titkunk marad.
aug. 21. 14:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem mondod el akkor megint be fog próbálkozni és rá fog szedni, hogy visszonyt folytass vele akár még zsarolással is, hogy repít a munkahelyről. Így is ígyis-úgyis te húzod a rövidebbet. Inkább el kéne mondani és felmondani.
aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%

Elmondod és felmondasz.


Egyébként a szeretője leszel, nem fogja ennyiben hagyni. Addig csinálja amíg az övé nem leszel

aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Fél, hogy elhagyja a párja. Csapatépítő volt, ittas volt. Ő sem akarja, hogy ez kiderüljön de nem bírja már, a párja annyira féltékeny rám.
aug. 21. 14:37
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Feltűnt a párjának hogy régóta kinézett magának. Az itasság nem kifogás
aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Kérj fizuemelést! Ha nem ad, mond el a csajának!
aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképp mondj fel.

Fölösleges elmondani, mert azt hazudik, amit akar. Pl., hogy te kezdtél ki vele, ezért kirúgott, te meg bosszúálló vagy.


Nyilván asszony tudja, hogy milyen a férje, ezért minden csinos nőre féltékeny, akit a férje alkalmaz.

aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%
Jézusom, mennyi morálisan romlott ember van itt!!!
aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
Én mindenképp elmondanám. Teljesen mindegy, hogy főnök vagy sem, mindig elmondom a nőnek, ha rámhajtanak foglalt férfiak. Nem érdekel az sem, ha kicsi gyerekek vannak vagy beteg a felesége, meg egyéb kamuk sem. Ha egy ilyen ember elköveti azt a hibát, hogy nálam próbálkozik, akkor meg fogja tudni a társa, hogy széttúrta a kapcsolatot.
aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

"Megígértem neki, hogy ez a mi titkunk marad."

Igéret szép szó. Tartsd be.

aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Végre egy morálisan egyenes ember (9-esre gondolok)!

A többi mind szégyellje magát és morálisan mind fertő!


(7-es vagyok)

aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!