Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akart csókolni a főnököm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akart csókolni a főnököm, szóljak a párjának?

Figyelt kérdés
Meg akart csókolni a főnököm, (velem egy idős) de én nem hagytam. Neki és nekem is van párom. Megígértem neki, hogy ez a mi titkunk marad. Ismerem a párját, nem valami kedves velem és baromi féltékeny rám. Szóljak neki? Félek elvesztem az állásom. Szerintem sosem fog kiderülni. Megbeszéltük, hogy lakat a szánkon és csak a mi titkunk marad.
aug. 21. 14:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Számomra az a morális fertő, aki megcsalja a társát.
aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem csoda, ha ennyire erkölcsi szemét a mostani világ.

Az itteni válaszok is jól megmutatják, mennyire undorító emberek vannak a mindennapokban, s mennyire képtelenek gerinccel kezelni egy ilyen helyzetet.


Ha van gerinced ezt a helyzetet, amit a kérdező leír, csak egyféleképp kezelheted!

aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Gerinccel rendelkező ember ezt minimum a HR-en jelzi azonnal, mivel összeférhetetlen a helyzet, és erkölcstelen, amit a pali művelt.

Az, hogy a párjának szól az ember, nem teljesen a gerincről szól (bár gerinces húzásnak tartom szólni, de elfogadom, ha valaki nem vállalja be), hanem inkább az empátiáról.

Én viszont soha nem ígértem volna meg, hogy hallgatok róla. :)

aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
és te kérdező elmondod a párodnak? elakarod mondani a párodnak hogy meg akart a főnőköd csókolni? vagy a te párod előtt is titok?
aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
Ha már megígérted a főnöködnek, én nem szólnék a párjának... viszont én a HR-nek szóltam volna és nem ígértem volna meg neki semmit.
aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Mondj fel !! Vagy a lelked a pokol tuzeben fog egni.
aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én beárulnám szemrebbenés nélkül és még azelőtt felmondanék.
aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
Mondj fel vagy el is astad a noi tekintejedet.. elobb , utobb zaklatni fog meg!
aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kilóg a lólàb...


1.Hogyan is kerülhettetek olyan szituációba, hogy ez megtörténhessen?


2.Kicsit érzek valami àlszent, àlnaiv attitűdöt a kérdésen, mintha neked nagyon is bejönne a szitu, csak hàt ugye te fenemód erkölcsös làny vagy,ugye,Babàm?!


Ne legyen igazam,de én így látom.


Üdv.:


30+N

aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
19. Szerintem is megelozte egy intimebb beszelgetes ezt a helyzetet es nem csak ugy a semmibol gyutt !
aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!