Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eltűnt egész estére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eltűnt egész estére nem írt nem válaszolt semmire. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy városban élek a párommal. Este ahogy megbeszeltuk hivtam telefonon hogy beszeljunk, kinyomott majd írta hogy később visszahív most egy haverjával rak mixet (este10kor). Oké vártam hogy visszahívjon. Nem hívott. Üzent hogy nem sokára megy haza csak tovább megy iszik egy sört a barátjával. Írtam neki hogy persze okés érezze jól magát holnap beszélünk. Nem keresett azóta sem. Nem tudom mi lehet? Megcsalás?

okt. 17. 05:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem félrelépett a haverjával. 🤭
okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Na és azóta válaszolt már?
okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Ne háborgasd, neked se esne jól ha baxás közben telefonon zaklatnának🤑
okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Na válaszolt azóta

Egy annyit hogy neharagudjak de bealudt😂😂

2 perce nem volt hogy irjon hogy minden ok vagy barmi.Írt volna de nem írt, szerintem történt valami.

Hogyan reagáljak rá? Mit tegyek?

okt. 17. 13:04
 15/23 A kérdező kommentje:
Ez azért fura mert eddig amikor elment mindig írt ha óránként 1x de akkor is tudatta hogy mi a helyzet, most meg kapok egy ilyen lerázó üzenetet hogy ja bocsi bealudtam. Mindig elköszön tőlem este és mindig ír reggel. Ha én nem keresem ő most nem irt volna még.
okt. 17. 13:16
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Becsajozott.
okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kuka
okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is keresett akkor ott már sanszos hogy volt valami a bealvás helyett.
okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem volt semmi csak annyira bebaszott hogy csak bezuhant az ágyba. Nem tudom mit gondoljak. Próbáltam vele beszélni de ugyanezt mondja folyamatosan hogy ez történt. Elhiszem neki mi mást tegyek? De aggódom
okt. 18. 00:18
 20/23 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolatok nem tartanak sokaig..
okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!